B-96-CGK "Albinutza"[CastigatorCampionat-Cea Mai Tiganita Masina Editia 2010/2012

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ce surpriza??? say ceva ! ! !
    sigpic
    The MVP

    Comment


    • Deci nu mai avem loc de Cosmin pe forum frate, ia el tot, pune el tot, bai Cosmine poti sa ne pui niste poze cu masina stock sa vedem daca o mai recunoaste careva acum ....
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • pot sa zic eu ce face ?
        cristi , el a intrat deja fulgerat in club

        Comment


        • hai baga poze k deja ai terminat

          Comment


          • sa pun si eu pozele ...multumesc lui FOF pentru rabdare si asistenta ..pacat ca vremea nu a tinut cu noi !
            Attached Files

            Comment


            • domne...mai galben trebuia ...mere Cosmine...arata bine..ai dat cu alb prima mana??..sa se vada frumos galbenul
              sigpic
              "BRABUS" STYLE

              Comment


              • sa dat cu grund , nu inainte sa frece bine cu peria la bormasina.

                Comment


                • Arata bine, de ce nu ai vopsit si distantierele? Sau ma rog, flansele?
                  4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                  Comment


                  • arata naspa...vreau si eu .....sa inteleg ca noroiul este de la brasov
                    stii tu... HZP ;)

                    sigpic

                    Comment


                    • Bravo au iesit super si e frumoasa si culoarea, singura obiectie pe care o am, si sper sa nu te superi este ca puteai sa izolezi mai bine un pic pe acolo ca sa nu gazezi.

                      Dar nu are nimic, cu timpul de la praf si apa se va duce.

                      Felicitari pentru realizare.
                      sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                      Comment


                      • foarte discret si frumos .bravo

                        Comment


                        • ...sal frumosa operatiunea....numai ca daca mai ninge mult.....o sa se duca repede.. nu mai vine vara...)

                          Comment


                          • hai ma c-au iesit bine

                            cu tot cu ploaia aia cu noroi

                            Comment


                            • Am dat cu bormasina si cu peria de mi s-a luat si mie si lu FOF
                              @aleXpeed - nu am vrut sa le vopsesc pe cele de pe fata ,iar cele de pe spate sunt vopsite partial .
                              @SanduGolanu - da noroiul este de la brasov ...cand l-am dat jos mirosea a cauciuc incins ...iti dau tie ce vrei tu si imi dai mie rotile ..merge?
                              @SDP - se vede omu care lucreaza cu asa ceva ... era frig si incepuse un vand ..le-am facut la repezeala !
                              @adiE ,Nebunik - multumesc si sper sa vina soarele cat mai repede !

                              @vodka - da ma... a inceput sa ploua si de odata eram toti murdati pe haine ..ploua cu noroi / praf

                              Comment


                              • Sper ca nu te-ai suparat ca ti-am zis. Am fost si eu un pic rautacios.

                                Oricum au iesit bine rau nu ma asteptam sa iasa asa cu pensula.

                                Bravo.
                                sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google