B-96-CGK "Albinutza"[CastigatorCampionat-Cea Mai Tiganita Masina Editia 2010/2012

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • anu asta se poarta 8 j - 9j - 10 j
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • cred ca arata super cracanata cu jantele astea...

      cum se comporta masina cu jantele astea?!!?

      e frumoasa domnule...
      sigpic

      Comment


      • Jantele de tabla late sunt OK, nu vad nimic nasol ca look la ele. Ba mai mult, ai fi in pas cu moda de afara unde jantele de tabla sunt in revenire ca popularitate.
        Avand in vedere ca au 8.5J, greutatea de 9kg e decenta.
        E misto ca le vopsesti cum te taie capu' si se indreapta usor! Eu zic ca e o alternativa cost-effective demna de luat in seama.
        sigpic
        ^Logan turbat (WIP)^

        Comment


        • cosmin-sal...daca pui jantele alea nu are de suferit planetarle ,suspenisa!?

          Comment


          • Goguleee...dementiala cum arata..eu votez PRO
            Cu cele de aliaj ce faci..le dai ?
            sigpic
            "BRABUS" STYLE

            Comment


            • Originally posted by alexandru1 View Post
              cosmin-sal...daca pui jantele alea nu are de suferit planetarle ,suspenisa!?
              azaburri , nebunik ..ti`ai tras alt user

              Comment


              • Si eu tot PRO votez.

                Cat te costa sa le dublezi?
                Dar cu vechile distantiere, ce faci?
                sigpic

                Comment


                • mi le da mie

                  Comment


                  • Dau dublu !!! ) Cata, tu nu ai nevoie ma, ca o faci tanc Lasa ca ma sacrific si le iau eu .

                    Deci, sa inteleg ca vor ramane tablele?

                    Vezi mai Cosmine... si vroiai sa renunti la ea acum ceva vreme...
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Thejock3r View Post
                      hehe..lasa-i jantele DVL-ului!! gata..ai pus ochii pe ele..hmmm

                      ps. sunt jante stock de lugan, dublate
                      cate valuri au putu sa faca rotile mele)) dar din pacate rotile sunt destinate unei umile 1300:-P

                      rotile au 8,5j si un pic mai mult:-P iar guma este un toyo proxis 195/50 R15 tras rau de tot si nu va recomand sa faceti asa ceva ca este foarte scump de facut rotile, se echipeaza extrem de greu si pe deasupra sunt foarte urate) loganu merita aliaje nu table)) asa ca lasati "batranele" sa mearga cu asa ceva

                      cosmine ma bucur ca-ti plac rotile) cand te hotarasti ma anunti;)

                      bafta cu "albinuta"
                      Pasionat de fiarele vechi care merg mai spectaculos ca plasticele de ultima generatie....sigpic

                      Comment


                      • sandu e de vina... albinutza era "cea mai cracanta" pana sa apara el cu 9 J

                        Sunt grele fata de cele care le am acum ...daca ar fi sa tin doar sa arate bine si sa nu mai ma dau ar merge ..dar cum nu pot sa ma abtin ....

                        Iamagi - dai dublu pe distantiere ? de ce nu comanzi o pereche ..iesi mai ieftin

                        @dvl - m-ai prins ... ai dreptate nu se merita investitia..sunt prea scumpe si nu arata nici bine

                        Albinutza a mai primit un cadou si multumesc lui etylan pentru calibrare ; aseara am facut rost de folie pe negativ de PH2 si am facut 70000 ...
                        Attached Files

                        Comment


                        • Ce e ala ma?ceas desteptator?...bravos...deci ti-ai luat pana la urma ca stiu ca vroiai demult.Si displayul arata bine dar nu cred ca e de ph2 pt ca nu are semnul ala la liniile de benzina...su e doar folia schimbata si ecranul e tot ala?
                          sigpic

                          Comment


                          • Exact si arata bine pe negativ. Si turometrul suplimentar arata bine.

                            Felicitari Cosmin pentru achizitii.
                            sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                            Comment


                            • Ce ceas e ala mah ....ti-ai tras NOS si nu zici nimic
                              In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                              sigpic

                              Comment


                              • e ceas cu bomba
                                frumos...nu te rupe la ochi? sau doar in poze e asa intens?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google