B-96-CGK "Albinutza"[CastigatorCampionat-Cea Mai Tiganita Masina Editia 2010/2012

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • araqta bine rau....
    sigpic Tot ce e bun: ori e imoral, ori este ilegal, ori ingrasa.

    Comment


    • Deci aseara am vazut masina life si a iesit foarte bine. Imi place mult cum arata acum.
      sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

      Comment


      • Chiar fain, imi place
        Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

        Comment


        • maestre sa fie primite bafta
          stii tu... HZP ;)

          sigpic

          Comment


          • super smecher arata masina ;)

            un eleron cum are matheo nu ti-ar place? e finutz

            bafta in continuare ;)
            " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

            Comment


            • Eu vad masina asta in stil DUB, ca si exemplarele din film http://www.youtube.com/watch?v=UY-wM...eature=related


              Ori astea nu prea au eleroane !!!


              PS: pt jockeru', Borbet A http://www.youtube.com/watch?v=EUvSX...eature=related

              sau asa : http://www.youtube.com/watch?v=Y9ylI...eature=related
              Last edited by dsign; 8 June 2010, 14:35. Reason: Automerged Doublepost
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • dsign, nu tre sa tipi, a fost doar o sugestie ;)
                " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                Comment


                • unde sa mergi vere cu alea asa lasate la noi...

                  Comment


                  • 1 zi a tinut masina ..si azi unu neacordand prioritate a intrat in mine.. mi s-a facut mila de el sa nu-i iau carnetul si il pun sa cumpere usa SH si sa plateasca vopsitul ... ca garantie i-am facut copie dupa toate cele ..si daca pana maine nu am toate piesele si materialele ma duc si declar acidentul
                    Attached Files

                    Comment


                    • Ba, te bat

                      Ti-a atins si aripa spate, mama ma-sii de treaba. Atentie la tinichigerie, ca aripa spate e un element important, care se schimba greu daca e perforata de rugina.


                      @ Tudor, n-am tipat, iertat sa-mi fie
                      _
                      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                      sigpic

                      Comment


                      • Of, cand problema cu tanti aia de a incurcat actele, acu cu neatentu asta....Hai rezolv-o repejor

                        Comment


                        • Mai Cosmine! Dintr-una in alta dai...


                          Nu prea ai noroc cu masina asta... Nu mai bine ti-o dau pe a mea? Mi-o dai pe a ta si gata
                          sigpic

                          Comment


                          • urata lovitura, abia o terminasei, naspa treaba, sper sa o faci cat mai repede.
                            sigpic
                            The MVP

                            Comment


                            • @Dane , noi sa fim sanatosi ( apropo, in filmuletul ala e un passat cu eleron de care i-am propus lu` cosmin )

                              cosmine, imi pare rau, dar bine ca n-a fost mai rau si ai grija de nu-ti dea teapa..la urma trage-i si o mama de bataie
                              " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                              Comment


                              • si eu am patit tot cam asa dar nu mi-a indoit tabla doar zgariat tabla putin
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google