B-96-CGK "Albinutza"[CastigatorCampionat-Cea Mai Tiganita Masina Editia 2010/2012

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Un adevarat pasionat isi vinde si acoperisul de pe casa pentru performanta masinii)). Mai in gluma mai in serios, eu unul de exemplu nu folosesc mai deloc A/C-ul, nu cred ca este o problema pentru Cosmin, mai aveti un Logan rosu.
    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

    Comment


    • Daca e pra turbata masina ii va pune la loc AC.
      Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
      Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
      www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

      Comment


      • @Doc - ce le mai scoti si tu ma
        @Eu4yas - Da..CLAR ... mai intai sa-l vand ...punem banii deoparte si cand voi vedea numele meu in talon voi baga toti banii in ea !
        @aleXpeed - multumesc pentru sustinere ..ai un plus ...1 singura data am folosit aerul in aceasta vara si doar sa verific daca mai merge !

        Azi avand putin timp liber pana se faceau amortizoarele am colantata toate manerele de la usi si cheia ...
        Attached Files

        Comment


        • Frumox... Scumpa folia Cosmin? De unde?
          If it ain't broke, don't fix it!

          Comment


          • 3M din targ... o fi nu o fi ...s-a mulat , s-a tras si s-a lipit foarte bine ...pretul nu-l mai stiu

            Comment


            • Foarte buna ideea aia cu cheia!

              Bafta la tot ce ti-ai propus...imi place ce ti-ai propus cu masina..
              sigpic

              Comment


              • Dar ce-au patit amortizoarele Cosmin ?
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • credca le-a intarit...sau scurtat si intarit

                  Comment


                  • la cheie cum ai reusit? am incercat si eu dar n-am reusit in golul unde pui inelul. prea stransa folia. cu ce ai facut? cu feonul ?
                    " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                    Comment


                    • frumoasa albinutza asta!

                      Comment


                      • @katalin_89,cosmin_BR - multumesc pentru aprecieri.
                        @Eu4yas - nu erau amortizoarele mele... o sa le fac si pe ale mele si ar trebui sa le faci si tu sa nu mai scuture si sa nu le strici
                        @Loganu - fata era facuta..mai e spatele .. ai luat bacu?
                        @Tudor- cu bricheta am pus tot autocolantul din 2 bucati si unde se baga inelul am dat gaura s-a lipit singur..dar o sa se toceasca !

                        Comment


                        • Originally posted by cos_min_i View Post
                          si odata cu aerul jos vine
                          ce e piesa din aluminiu care seamana cu un piston la modul grosier ?
                          abia astept sa te vad cu serpi si axa. s a terminat cu smecheria iti dai seama

                          Comment


                          • @marks - nu stiu sa-ti spun exact cum se numeste dar vine la pachet cu axa cu came

                            In continuare vand AC -ul , am gasit si montajul care se imparte la 2
                            Last edited by cos_min_i; 8 July 2010, 17:37. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Astia de la Racing Nick mi-au spus (atunci cand le dadusem mail) ca in aia 315 euro primesc decat axa care intra frumusel in motor fara nicio modificare. Sa primesti tot ce e in poza? Miram-as, arcurile alea de la supape or' fi mai tari.
                              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                              Comment


                              • E absolut teroare si senzatie ... Mooooorrrrr .... Sa ai grija de ele!
                                Attached Files
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google