B-96-CGK "Albinutza"[CastigatorCampionat-Cea Mai Tiganita Masina Editia 2010/2012

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • frumoasa albinuta astept si a doua albinuta in oglinda..sa vezi atunci ce o sa zbori...cu doua aripi
    multi km fara probleme iti doresc si fara erori in bord
    sigpic

    Comment


    • Deci arata genial masina imi place.

      O obiectie am la ea si atat completeaza si setul de stalpi de PRESTIGE ca arat urat usa stg. spate.
      sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

      Comment


      • Originally posted by iamagi View Post
        daca nu e nimic sa indeplineasca aceasta chestie... kompressor actionat de cureaua de la cel de a/c
        Fuse si se duse A/C-ul, mai intai sa poata puna compresor pe ea cand va avea banii disponibili si apoi cu siguranta ca se rezolva toate detaliile, trage bine rau, eu in postura de 1.4-empeist)).
        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

        Comment


        • Marfa albinutza,merge bine,te cam iau transpiratile cand mergi cu ea))
          Baga mare cu anacondelel.....
          sigpic

          Comment


          • La semnatura..prima pereche e gata ...

            Multumesc tuturor pentru tot ... deocamdata vreau sa ma ocup de motor si apoi la exterior .. voi tine cont de toate sfaturile

            Comment


            • pai bineinteles ca o faci stil logan cup, nu? cu un bad boy frumusel. si am aflat azi ca merg discuri de 280 pe Logan fara modificare. sa intrebi pe baieti!

              Comment


              • Pai banuiesc ca trebuiesc schimba-ti etrierii ceva de megane 2.0 nu stiu exact.Scz de OFF-topic
                sigpic

                IL 1 3 MIU

                Comment


                • @razvanamza: despre ce bad boy vorbesti ?!? .... sau ce? cum ? cine ? ce?
                  tu nu citesti topicul ??
                  my ride - still under construction

                  Comment


                  • se pare ca nu se citeste topicul ...dungi de cupa nu o sa apara pe Albinutza
                    alex_77_marius - nu se potrivesc etrierii pentru discurile de 280 ...doar daca pui cu tot cu fuzeta...
                    Baietii de care vorbesti amza cred ca au luat fuzeta cu totul ... etrierul de van cu discul de van vin cam la limita asa ca inca 20 de mm s-ar putea sa atinga... ai luat informatia gresit !

                    Comment


                    • Verificat si masurat cu etrierii de Duster. Nu merge! E diferenta intre suruburile de prindere de aproximativ 2 cm.

                      Razvanamza, daca stii altceva, SHOOT! Stii ca suntem interesati de frane bune.
                      _
                      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                      sigpic

                      Comment


                      • Stiam ca nu se potrivesc dar colegul a spus mai sus ca a aflat el cum ca merge fara nici o modificare ceea ce eram curios sa vad cum pune el discuri de 280mm fara sa modifice nimic.Bafta cu "albinuta"
                        sigpic

                        IL 1 3 MIU

                        Comment


                        • Multumesc Dacia Shop pentru Ulei Motul 5W40
                          Am remodificat traseul de admisie prin izolarea termica admisiei de inox si a filtrului de aer prin interiorul carcasei ..voi reveni cu poze ..

                          Comment


                          • cu mare placere Cosmin

                            pfuu ... vad ca ai facut rost de ulei, pe mine au uitat sa ma sune baietii de la DaciaShop...aveam si eu nevoie...
                            Last edited by gvg06; 1 August 2010, 22:03. Reason: Automerged Doublepost
                            sigpic

                            Comment


                            • il aveam de mult timp ...Baietii de la Dacia Shop sunt foarte prompti si trebuie luata comanda cand iti este facuta oferta ...

                              Comment


                              • Foarte frumoasa masina,arata intr-un mare fel si sper cand va fi gata sa se si miste intr-un mare fel,sunt sigur ca va iesi ceva tare,felicitari!
                                Spor in continuare!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google