B-96-CGK "Albinutza"[CastigatorCampionat-Cea Mai Tiganita Masina Editia 2010/2012

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lasa Razvane "meseriasii sa-si faca treaba"...

    @Cosmin: pe capitolul admisie, in cazul meu cel putin, caci de sus iau eu aer cel mai bine, ar fi o idee sa traga aer ceva gen cum au facut la BMW e46, pe toata portiunea aia dreapta sa absoarba tot aerul ala (unde am facut cu rosu in poza) si apoi sa se conecteze la furtunul de la cutia de la filtrul standard, cum am facut cu verde ca idee. Astept sa vad ce ii faci!
    Attached Files
    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

    Comment


    • asa da. uite ca baiatu cu taxiul are idei bune!

      Comment


      • Nu ai un aparat de masura a sunetului? Sunt curios ca-ti db scoti
        sigpic

        Comment


        • @aleXpeed: admisia pe care ai prezentat-o in poza costa aproape cat un motor de logan. Ceva asemanator aveam si eu pe Type-R si a costa in jur de 800 euro. Lucrarea in carbon costa enorm, iar admisia era calculata exact pentru motorul meu.
          Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
          Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
          www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

          Comment


          • Ce bine ca ai trecut si pe aici prin zona sa te vad si eu Tu naveai treaba, conduceai si mancai) hai ca arata si suna bine masinuta, sa ai grija de ea si ea de tine desigur

            Comment


            • Multumesc mult pentru aprecieri ... cred ca eram intre Trapezului si Auchan ..in bucata aia am mancat ceva de la Forneti ...ma duceam la Stelco ...

              Comment


              • Zboara bine albinuta cred ;) Bafata in continuare!

                Comment


                • Albinutza la mare intr-o noapte in care am prins un aparat in mana si am zis sa fac cateva poze
                  Attached Files

                  Comment


                  • Misto...! Super tare albinuta!!!!
                    Tare misto, dar sa ne spui istoria cu "STOP"-ul ala!
                    aham......Restul e LOGAN


                    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                    Comment


                    • Ai ajuns la mare si ai si spalat-o probabil ... Nu vad mustele altfel ....

                      Spor Cosmine!
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • Salutare.Ce becuri ai in proiectoare?Ai instalatie de xenon?Eu mi-am luat ceva si nu-s multumit de ele si vreau sa caut altceva.
                        Cumpar volan de Duster

                        Comment


                        • Daca iti spun nu crezi Mega Drive H11 albastre si toti zic ca sunt xenon

                          Comment


                          • Uite Cosmin,deastea am eu.Tot Mega Drive scrie pe ele sunt de 12 v si 55w.Scuze claritatea pozelor,l-am pus pe un prieten sa le faca,sper sa iti dai seama,daca sunt sau nu ca ale tale.Mie unul nu-mi place cum bat pe asfalt,se vad slab,pe drum de piatra sau cu nisip se vede bine,mult mai alb.
                            Attached Files
                            Cumpar volan de Duster

                            Comment


                            • poze poze, da erai parcat neregulamentar...prea aproape stopu
                              am un proiector aftermarket care a venit cu bec din asta H11 si initial l am pus asa , da se vedea clar diferenta fata de becu original
                              sigpic

                              Comment


                              • adaug si eu niste poze cu albinuta si cu masina mea la Constanta .am gasit numa masina stpanu nu stiu unde era.orcum frumoasa masina
                                Attached Files
                                vopsitorie preturi bune

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google