B-96-CGK "Albinutza"[CastigatorCampionat-Cea Mai Tiganita Masina Editia 2010/2012

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Te-am vazut marti prin fata pe la targ Vitan...ce-ti mai place sa scartaie masinuta . Buna treaba cu bara aia
    Y!M: alexut.style

    Comment


    • Originally posted by xxxgeoxxx View Post
      mersi cristi, da tocmai asta vreau sa evit sa cumpar una gata facuta...vreau sa fac una sa ies mai ieftin, daca se poate ca la mine, problema cu impactu nu conteaza, ca la urmatoru , doamne fereste, oricum n-o mai repara nimeni )
      pai is sigur ca te ajuta CGKul unde si-a facut si el
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment


      • @alessandro - daca dai cu vopsea inainte sa faca priza suruburile si brida , nu o sa prinda rugina ..eu am dat cu vopsea pe gauri !
        @191ZUZ -da..am inebunit in ultima perioada ..ma cam dau la ea daca e loc
        @xxxgeoxxx - zi-mi si iti fac cum mi-am facut eu ..cea originala are bridele de grosime 2mm , eu le-am facut de 3mm , iar teava este putin mai groasa ..

        Comment


        • n-are rost sa te complici..un desen , niste dimensiuni, ce materiale daca se poate si imi fac singur
          sigpic

          Comment


          • imi pare rau dar nu se poate ... in acest caz te las sa te descurci singur

            Comment


            • am inteles..cata rautate in lumea asta atunci da mi un pm cu cat ma costa, sa vad daca renteaza sa m apuc singur :P
              Last edited by - Geo -; 11 September 2010, 01:07. Reason: Automerged Doublepost
              sigpic

              Comment


              • felicitari mestere pentru implicare, realizari si te asteptam data viitoare cu albinutza ta acolo, BAFTA!
                Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

                Comment


                • ai o masina frumoasa foc si sunetul e pe masura te-am vazut azi pe stefan cel mare eram intr-un clio albastru da nu am putut sa ma tin dupa tine ca ai calcat-o repede
                  spor la modificari in continuare !
                  Can't touch this !

                  Comment


                  • O albinuta care bazaie cu shtaif...
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • Abia astept sa o mai vad, cu grila ce faci, o modifici sau ramane sa ii pui sigla la loc?
                      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                      Comment


                      • @dj_ionutz - am vazut ca incercai sa te tii dupa mine ...

                        Multumesc maestrului Thejock3r care s-a jucat putin cu aparatul foto si a tras albinutza in cadre ..

                        @dsign - ce a ala "shtaif" ?

                        @aleXpeed - grila o modific sau o las asa ..inca nu m-am hotarat!

                        Ieri Albinutza a mai primit un mic moft Corp Clapeta marit ...multumesc Golanului !

                        Maine va avea loc marea confruntare in care se va stabilii daca Albinutza ramane sau pleaca

                        Comment


                        • Unde sa plece Albinutza ????????
                          I don't ride low, I fly high...

                          Comment


                          • Unde sa place Albinuta ?

                            Tu cred ca ai uitat ca bataia doare dar daca pleaca iti reamintesc eu nu e problema.

                            Cum sa pierdem un membru de frunte al familiei ?
                            sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                            Comment


                            • nu, nu...albinuta va ramane alaturi de noi pe pozitii. nici nu se pune altfel problema, sunt sigura de treaba asta, iar daca ma insel va trebui sa imi dai un bax de bere (glumesc)
                              chiar imi doresc ca bazaitoarea sa ramana in familia LCB si am sa`ti tin pumnii
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google