B-96-CGK "Albinutza"[CastigatorCampionat-Cea Mai Tiganita Masina Editia 2010/2012

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • dieselul e diesel...faci plinul si uiti de el:P
    belea albinutza....
    http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

    Comment


    • Abia astept sa ma mai plimbe si pe mine cosmin cu ea da asa cum stie el ca tare frumos merge si trage masinuta asta.

      Vezi peunde o parchezi ca poate o iau si eu la o tura. Glumesc !

      Spor in continuare la modificari si iti mai spun o data ca daca cumva iti trece prin capsor` sa o dai o sa ai de-a face cu mine.
      sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

      Comment


      • M-a dat si pe mine Cosmin acu o saptamana niste ture forta prin buc,imi place rau cum trage si cum sta pe drum.Nu avea deloc abateri cand facea slalom la viteza mai mare.E beton albinutza!
        AG 16 Y M A

        Comment


        • frumoasa masina, imi place, sa ai parte de albinuta
          Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

          Comment


          • a fost bolnava Albinutza ?
            Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

            Comment


            • nu maestre Victor , azi Albinutza a scapat de jante , ieri a fost gasita cu un stop spate spart si de maine intra in atelier stii tu pentru ce , iar in curand se pregateste pentru 8 si respectiv 9 J

              Prima diferenta dupa schimbarea jantelor ... trage mai bine ... greutate janta tabla + cauciuc 195/50/15 = 14,5 kg fata de 16 kg cat aveam inainte

              Comment


              • Sa nu imi zici ca tu poti sa simti vreo diferenta avand in vedere ca ai pierdut 6 kg
                In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                sigpic

                Comment


                • 2 kg aproape la roata..la greutatea rotii..nu incurca ... e vorba de forta cu care este invartita o roata mai grea si una mai usoara

                  Comment


                  • Sa inteleg ca tablele sunt mai usoare decat aliajele vechi pe 15 Cosmin?
                    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                    Comment


                    • acuma nu stiu cat este de adevarat sau nu dar 1kg in plus la roata coicide cu aproximativ 100kg in portbagaj. se pot face niste calcule legate de aceste valori.
                      uuuuhhh de abia astept sa intre si sa si iasa din atelier Albinutza
                      Last edited by vgroza; 26 October 2010, 22:00. Reason: .
                      Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

                      Comment


                      • nici chiar asa mult , dar conteaza acolo .
                        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                        Comment


                        • 1kg de masa in rotatie este egal cu 6kg de masa statica,adica la o diferenta de 2 kg pe janta inseamna usurarea masinii cu vreo 50kg.io zic ca se simte cv...

                          Comment


                          • Originally posted by vgroza View Post
                            acuma nu stiu cat este de adevarat sau nu dar 1kg in plus la roata coicide cu aproximativ 100kg in portbagaj. se pot face niste calcule legate de aceste valori.
                            uuuuhhh de abia astept sa intre si sa si iasa din atelier Albinutza



                            Mah, fii calm... Mai e un pic !
                            _
                            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                            sigpic

                            Comment


                            • @Desing: tot sunt ud la chilotzei nu mai pot de nerabdare vreau sa vad 200cp din motoru de logan, ori la bal ori la spital ca doar se stie )
                              Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

                              Comment


                              • Aceasta va fi noua moda pentru moment pana la primavara ...proiectul va fi gata la sfarsitul sezonului de iarna co o culoare custom perlata 8j fata si 9 j spate (acestea sunt 8.5 j)
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google