B-96-CGK "Albinutza"[CastigatorCampionat-Cea Mai Tiganita Masina Editia 2010/2012

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Dragman- La service nu stiu de ce au zis asa... un diesel produce mai multe vibratii si de aceea i s-a pus o bieleta mai rigida.. acea bieleta pe benzina va fi si mai benefica... cu bieleta cauciucata motorul se inclina mult (lucru vazut de multi baieti la Viperutzu pe masina) , iar cea turana aproape deloc
    @Eu4yas- vorbeste cu Dragman... multumesc ..nu ma opresc aici!
    @Joker - mai am pana sa ajung la nivelul campionului ..respect !

    Comment


    • In sfarsit si pozele... la corp clapeta, bujii, fise si bobina ...nu are rost ca toata lumea stie cum arata
      Attached Files

      Comment


      • Vad ca te-ai bagat serios la modificari....spor in continuare...pana acum e ok ce ai facut
        In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
        sigpic

        Comment


        • sa le stapanesti sanatos
          data viitoare dau o mana reala de ajutor daca e nevoie
          sigpic

          Comment


          • multumesc... inca ceva mici modificari: becurile de la faza scurta, proiectoare, semnalizare si antidemaraj schimbate in alb ..multumesc lui dragman
            Trebuie pe viitor sa pun o folie de geamuri in fata smsd-urilor k sunt cam puternice
            Attached Files
            Last edited by cos_min_i; 19 November 2009, 03:06.

            Comment


            • Cosmine, tu ai etrieri de van nu? Si tie ti s-a mai lasat pedala comparativ cu cele stock?
              Si cand spun s-a lasat, ma refer la punctul in care incepe a frana efectiv masina. tine mai jos.
              Sa te duca sanatos.

              Comment


              • @cezar... da pentru ca placutele erau mai uzate si discurile aveau ceva canal comparativ cu ale mele... dar oricum franeaza altfel asa ca nu te alarma ..pedala se lasa in momentul in care trebuie sa intre mai mult lichid pe conducte ... parerea mea!

                Comment


                • tot la Adrian ? ceva schimbari ...dupa aceasta modificare !?
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • Se cunoaste atelierul lui Adrian de la posta... Cate zile am pierdut pe acolo, stiu fiecare coltisor
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • A facut el lucrul asta ?

                      Cand am pus toba mi-a zis ca n-ar face asa ceva in viata lui ....
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • Ia uite frate!!!iti arde de prostii...mai stai,mai clocesti una...io nu scot catalizatorul ca sunt ecologist!
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Eu4yas View Post
                          A facut el lucrul asta ?

                          Cand am pus toba mi-a zis ca n-ar face asa ceva in viata lui ....
                          fiecare la randu lui a trecut pe acolo

                          Comment


                          • @Thejock3r - da..urca mai repede in ture si nu se mai ingatuie mororul .
                            @dsign - mi-a povestit tot de tine... sa-mi arati si mie cum se repozitioneaza bucsele de pe fata ..k am vrut sa fac operatia la el dar se grabea.
                            @Eu4yas - ce nu face omu pentru bani ?
                            @Dragman - se merita credema .
                            @CataFOF - mi-a zis k are un respect pentru membrii Logan Club .

                            Comment


                            • ma inveti numai la prostii...

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google