B-96-CGK "Albinutza"[CastigatorCampionat-Cea Mai Tiganita Masina Editia 2010/2012

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Ar da bine o "seapca" de luneta ! ;) si jantele alea..imi cam plac cum dau pe masina - insa , dupa cum ti-am zis , nu o sa mai fii asa low.. !
    bafta in tot ceea ce ti-ai propus
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • #77
      multumesc... azi am fost lovit cu un plic de la firma de leasing in care era polita RCA in valoare de 908 ron ...m-a spart...mi-a luat tot hazul

      Comment


      • #78
        Banuiesc ca e ptr 1 an de zile..si in general politele rca sunt mai scumpe ptr firmele de leasing...dar totusi..e fff mult

        Comment


        • #79
          mama cosmine 908? da ce motor ai tu 3.5 v6, ca nici la ala nu e atat, am dat eu 700 la un asemenea motor, urat, alta alternativa nu ai??
          sigpic
          The MVP

          Comment


          • #80
            Am sunat la OTP Leasing si am intrebat daca se poate pe jumate de an sau un alt asigurator si mi-au raspuns :

            - alt asigurator daca vreau trebuie sa-mi faca o oferta de polita RCA si suma trebuie sa fie mai mica de 908 ron ... am gasit la Uniqa Asigurari 800 ron ...procedura dureaza .

            -pe 6 luni nu se poate face .

            Comment


            • #81
              hotiiii....cu rca-ul lor cu tot...jantele sincer sunt naspete,tie iti trebe ceva cu buza lata sa se vada cool,nu amatorisme din astea,pai ce naiba,ai frane acum de van si pui jante cu spite la bordura,hai ma cosmine....apropo de scaune ph2,vezi ca e doar o iluzie optica cu aripiarele,sunt identice si la fel,numai ca sunt mai noi si daia arata si da bine,in rest dupa ce iti vei odihnii posteriorul in ele cca ijdemii de km vor arata la fel ca ale tale,asa ca tine banii ptr. altceva,ceva de genul vezi dsign ce scaune are,ce zici te invat de rau?
              hai ca va las cu masinile voastre tunarite si fulgerite sa va ocupati de ele,eu ma duc sa ma pudrez ca merg la munci 4 seri consecutiv
              publicitate,revenim in 4 zile
              ce-mi plac glumele mele !!!
              sigpic
              Poate pentru lume ești o singură personă,dar
              pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

              Comment


              • #82
                Japca pe fata nene!tara de 2 lei!
                sigpic

                Comment


                • #83
                  Multumesc NYT-ule ...glumet mereu ,dar ai si dreptate ...

                  Cu RCA-ul am rezolvat ...imi da prietena bani pana fac eu rost...

                  Comment


                  • #84
                    Si cum baietii nu au somn ..am pus bara de MCV

                    Multumesc Dsing,Tomu...
                    Attached Files

                    Comment


                    • #85
                      mai, mai, mai ce schimbare. arata bine bara, chiar imi place. sa o stapanesti sanatos!
                      sigpic

                      Comment


                      • #86
                        Multumesc dada ..pacat k nu ai fost ...era nevoie de ajutorul tau :p

                        In week end daca e frumos o vopsesc toata la culoare,ii trag o plasa si gata!

                        Nu mai scrie mIrc: k, sh, tz. Ms pt intelegere.
                        Last edited by Cezar; 5 November 2009, 12:51.

                        Comment


                        • #87
                          Frumos domle.....frumos!!! Dar nu te mai opresti? Nu de alta, dar vine frigu, alea alea, si de cand ne stim, tot ai mai facut cate un upgrade la masina!!
                          Ce mai urmeaza?

                          sigpic

                          Comment


                          • #88
                            cosmine de unde sa fi stiut k aveai nevoie de ajutorul meu? data viitoare sa ma anunti cand e nevoie de o prezenta feminina. ieri am avut ceva treaba pe seara si in plus nu vroiam sa deranjez cu prezenta mea. oricum aflasem de modificarea pe care ai facut`o si m`am amuzat fantastic cand mi s`a povestit ce ingenios ai fost oricum felicitari

                            Nu mai scrie mIrc: k, sh, tz. Ms pt intelegere.
                            Last edited by Cezar; 5 November 2009, 12:51.
                            sigpic

                            Comment


                            • #89
                              Arata bine cu bara de mcv o sa arate si mai frumos cu ea vopsita in culoarea masini.

                              Comment


                              • #90
                                Arata foarte bine, cu pozele alea imi dai un fel de preview despre cum ar fi a mea. Ia zi, in afara de bara de MCV, restul accesoriilor de unde le-ai cumparat, inclusiv suportii de proiectoare si cam cat au costat toate piesele? Mie-mi trebuie bara fix cum o ai tu acum si de-asta intreb. Spor in continuare!
                                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google