B-96-CGK "Albinutza"[CastigatorCampionat-Cea Mai Tiganita Masina Editia 2010/2012

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    se foloseste chit de fibra
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • #17
      Arata bine in poza a 2-a.Suces in continuare!
      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

      Comment


      • #18
        Mooah! Tu ai intrat pe forum cu masina deja "facuta". Frumos!
        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

        Comment


        • #19
          O sa o scot... o sa vopsesc prima data sa vad cum iese ,dak nu o sa-mi placa o sa o scot si o sa pun cu chit de fibra cum a zis KYS ; Dar pe vremea de afara cine se apuca sa dea bara jos !
          Am reusit sa spal azi masina ... si la 3 ore a dat o bura de ploaie
          Attached Files

          Comment


          • #20
            Hehe parca imi vad masina,numai ca a ta are in plus filtru.toba,jante,arcuri,portbagaj clean ) ... foarte faina,sper sa fie curand si a mea aproximativ la fel,cel putin de arcuri si toba sa ma apropii...
            1 point 6 litre 8 vsigpic

            Comment


            • #21
              ia uite..ca am si eu una asa..si tot pe acelasi drum..Seamana?? )
              Attached Files
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • #22
                Dreamster , unde ai vazut toba ? am cauta si eu si nu era...doar aia stock
                Cosmine , cu tine am vb la vitantis despre una alta la masini ?
                vezi poate te conving baieti sa ajunga la mine distantierele..ca arata frumos rau asa cu rotile iesite....imi trebuie si mie un set

                Comment


                • #23
                  Seamana.Albinutza parca e mai "asezata".
                  Attached Files
                  Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                  Comment


                  • #24
                    uite asa am avut si eu filtru sport , dar imi consuma destul de mult , fara sa ma ajute.
                    Attached Files

                    Comment


                    • #25
                      @ ce rau ai fost KYS ..ma faci sa recunosc din nou ..ca la capota clean m-am luat dupa tine... oricum eu sunt fanul masinii tale

                      Originally posted by CataFOF View Post
                      Dreamster , unde ai vazut toba ? am cauta si eu si nu era...doar aia stock
                      Cosmine , cu tine am vb la vitantis despre una alta la masini ?
                      vezi poate te conving baieti sa ajunga la mine distantierele..ca arata frumos rau asa cu rotile iesite....imi trebuie si mie un set
                      Ai dreptate nu e toba ...urmeaza..
                      Dak vrei distantiere sau flanse cunosc un baiat foarte de treaba la preturi minime... vino diseara sa vorbim sau la una din intalniri !
                      Sa stii ca la filtru nu am observat consum;
                      Am o rugaminte: care ma ajuta si pe mine cu niste ulei de filtru sport sa nu cumpar tot setul (fac cinste) ?
                      Da am vorbit sambata de una alta :d
                      Last edited by cos_min_i; 14 October 2009, 19:44. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • #26
                        Tips si tot are ceva ) la mine zici ca-i teava de cornete ...
                        1 point 6 litre 8 vsigpic

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by D-FENS View Post
                          Seamana.Albinutza parca e mai "asezata".
                          E mai "asezata" din cauza celor 2 inch ale jantelor.
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            E mai asezata pentru ca a coborat mai mult si pentru ca joker are jante pe 17 si eu am pe 15 cu talon de 50 ...
                            Va multumesc tuturor pentru aprecieri ,nu ma asteptam ...asa ca mai spuneti-mi si defecte ..ca trebuie sa fie !

                            Comment


                            • #29
                              Frumoasa masina, ma intereseaza si pe mine niste flanse dinalea? cum pot sa fac si eu rost? ma ajuti?
                              MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                              Comment


                              • #30
                                scz Cosmin. Nu asta am vrut sa evidentiez ci doar asemanarea de culoare, de drum si de modul in care ni s-au facut pozele!
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google