B-96-CGK "Albinutza"[CastigatorCampionat-Cea Mai Tiganita Masina Editia 2010/2012

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ce presupune noul proiect?
    daca se pot da detalii.
    Ce bine de tine ca mai ai o masina si din asta poti sa faci cam ce vrei....

    Comment


    • Noul Proiect

      Comment


      • stiu ca e cam tarziu, dar daca si noile jante vor fi negre cu rosu, poate-ti place combinatia
        Attached Files
        " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

        Comment


        • multumesc tudor, fata asa va arata ... noile jante nici nu le voi lua bine ca le voi vopsi integral ALB !

          Comment


          • Originally posted by cos_min_i View Post
            Multumesc tuturor pentru aprecieri si poze ...respect

            renuntam la dublate pentru ultralight albe ..motivul ,mi-a placut foarte mult cum au dat ATS-urile albe pe Albinutza ...

            voi pune si admisia la vanzare sa fac loc noului proiect ...

            Vreau si eu 2-3 VT-uri cu albinutza incaltata cu jantele din poza(albe) sau ATS (albe) si coborata putin de spate ...

            Aman coborarea de spate pana o inscriu ..apoi va deveni doar masina de distractie,week-end si alte nebunii ...
            cosmine, jantele negre din poza nu sunt cumva wolfrace ?

            Comment


            • ba da......

              Comment


              • Si de unde ai gasit ATS-uri?
                sigpic

                Comment


                • cosmine ai grija ce jante vrei. si eu am vrut asa ceva, daca cand am vazut poza asta m-am lasat pagubas. check it out
                  Attached Files

                  Comment


                  • Daca e bun pretul de la mine la firma, mai bagi 15 Roni si ti le livrez acasa. Fara spaga nici nu ti le dau)).

                    Ti-am zis si tine mine, cel mai bun raport performanta-pret.. si inca se fabrica. ATS DTC pe 15" nu se mai fac.
                    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                    Comment


                    • cosmin nu va avea baloanele alea, ci cauciucuri adevarate, deci nu va arata la fel.

                      Comment


                      • alexspeed despre ce jante vorbesti ? ce model
                        Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

                        Comment


                        • albe sant blana doar ca nu vor iesi asa mult in afara asta se rezolva cu distantieri
                          sigpic
                          Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
                          http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

                          Comment


                          • Am citit toate paginile de la prima pina la ultima si pot sa spun ca am ramas fara cuvinte .Chiar daca ai intampinat multe probleme nu te-ai lasat doborat si ai continuat.Un mare RESPECT de la mine si BAFTA cu noul proiect.

                            P.S. Daca te prind pe la Slatina ma lipesc de tine si nu-ti mai dau drumul
                            Vorba este de argint iar tacerea de aur.

                            Comment


                            • Ca sa explic ce vroiam sa zic, pe R15 jantele Wolfrace Ultra lite au spitele mai groase decat apar in pozele cu care sunt puse la vanzare, probabil sunt pozate jante mai mari r17, r 18.

                              App uite cum arata Wolfrace Prosprint pe r15 cu 195/50
                              Attached Files

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google