B-96-CGK "Albinutza"[CastigatorCampionat-Cea Mai Tiganita Masina Editia 2010/2012

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ceva de genu ?
    Attached Files

    Comment


    • cemi place cum mai urla toba lui nea cosmin....ai o masina suuper.imi pare rau ca nu mam dat o tura cu ia dar la mioveni nu scapi.
      sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      Comment


      • daca ai tot intarziat ... dnf-ule.. la mioveni vei primi tura
        Multumesc mishu - acum sa vad ca apare o problema la care nu m-am gandit , tine autocolantul pe bandouri

        Comment


        • Bucură-te de videoclipurile preferate È™i de muzica preferată, încarcă conÈ›inut original È™i arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei È™i lumii întregi pe YouTube.

          Paparatzi in prima parte a clipului!
          sigpic

          Comment


          • matinali paparatzi ... era 7 si 10 minute ,este drumul meu spre gradinita

            Comment


            • nu stiu ce mama naibii vrea sa arate ala cu camera lui pe bord
              o fi ca mircea badea , de vrea sa schimbe lumea de unu singur.

              Comment


              • Nu de unu singur! Pe siteul respectiv trafic.... sunt destui useri cu camera pe bord din tara si afara care fimeaza tot felul de intamplari din trafic si majoritatea si-au format un obicei sa evidentieze greselile pe film.Scuze de off.
                sigpic

                Comment


                • cosmine tine colantul pe bandouri ca naiba eu am un stiker si nu pot sa il mai dau jos

                  in legautura cu admisia aia directa prea buna ideea am inteles asa in mare despre ce e vorba
                  MESERIE
                  sigpic
                  Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
                  http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

                  Comment


                  • Hai cu flexu´ pe capota
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • @design - nu mai aveai tu o capota bulita ? desi parca as ciopartio pe asta ... nu personal ca trebuie finisata in fibra lucrarea
                      acum am problema 2... sus pe capota sau jos in grila?
                      Sus pe capota trebuie priza de aer gen mini si traseul pana la admisie va fi scurt
                      Jos in grila traseul se mareste si doamne fereste sa apuci o balta mare ... in sear a asta iau aeroterma in casa si o ciopartesc

                      Comment


                      • Sus pe capota, daca tot e on-off

                        Intreb daca mai am capota aia acasa.
                        _
                        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                        sigpic

                        Comment


                        • aia pe care sareati cu picioarele tu cu matheo66c sa verififcati fibra?

                          Comment


                          • Originally posted by cos_min_i View Post
                            @design - nu mai aveai tu o capota bulita ? desi parca as ciopartio pe asta ... nu personal ca trebuie finisata in fibra lucrarea
                            acum am problema 2... sus pe capota sau jos in grila?
                            Sus pe capota trebuie priza de aer gen mini si traseul pana la admisie va fi scurt
                            Jos in grila traseul se mareste si doamne fereste sa apuci o balta mare ... in sear a asta iau aeroterma in casa si o ciopartesc
                            am fost adineauri pana in stefanesti sa imi sudeze piulita aia. avea pe acolo 2 coturi de 90 din inox pe 50mm.
                            sunt perfecte jur. merg si gauri pentru injectoare si tot. ce nu as da sa pot eu sa le fac. la tine merg uns

                            Comment


                            • pozele promise cu bucata de aeroterma ce va fi folosita
                              Attached Files
                              Last edited by cos_min_i; 21 June 2011, 22:59.

                              Comment


                              • Ia spunemi,bagi aer cu aeroterma???
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google