B-96-CGK "Albinutza"[CastigatorCampionat-Cea Mai Tiganita Masina Editia 2010/2012

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Multi sunt de aceeasi parere, si eu la fel... Dar prea brusca schimbarea asta, la asta m-am referit. Oricum bafta in toate proiectele pe toate planurile
    Ok, numele meu e Laur...

    Comment


    • Albinutza revine pe drum dar nu cu mine ca sofer. Multumesc Ariciule anticipat pentru ajutor... raman dator.

      Comment


      • Ai vandut masina Cosmine?

        Comment


        • cu placere !
          my ride - still under construction

          Comment


          • pun si cateva poze 'spion' cu Albinutza ca poate ii este dor si proprietarului de ea
            p.s. banuiesc ca deja stii , dar tre sa ma laud si eu ... job done ! : reparat piciorus dreapta spate la albinuta ca era un pic cam schioapa si bagat ceva in fund sa zumzaie mai incet
            Attached Files
            my ride - still under construction

            Comment


            • mai cosminele mai , nu stiai ca ai loc asigurat la mine aici in zona 0 , ntz ntz , ti`o si spalam

              Comment


              • Multam inca odata Ariciule...imi este dor de ea... este la aproape 1000 Km de mine
                FOF daca vrei poti oricand ...este in fiecare zi in zona 0 ...

                Comment


                • da unde se regaseste maria voastra ?

                  Comment


                  • esti bagabont , ma pui doar s`o spal....

                    Comment


                    • inca unu care a plecat si sia lasat masina acasa (( la mine sant 2700 km
                      masina care nu circula se uzeaza asa ca daio cuiva sa o mai plimbe o mai dezmortzeste
                      sigpic
                      Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
                      http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

                      Comment


                      • +1 Lau
                        Lasa domnu' "enjener CGK-u" cand o sa vii o sa o resfeti ca ai $$$$$$$$$.:P
                        sigpic

                        IL 1 3 MIU

                        Comment


                        • am vazut si eu masina sapt asta pe timisoara la frigocom mi sa parut cunoscut numaru

                          Comment


                          • Domnul Engenner este in Serbia la FIAT (la fosta fabrica de Zastava) coordoneaza montarea instalatiei de vopsitorie (de la pretratament pana la tunelul ce are rol de cuptor)

                            Masina va fi rulata ..azi a facut primul drum lung pe A1 pana la Pitesti ...

                            Comment


                            • pai cine se plimba cu masinuta?
                              http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                              Comment


                              • Doamna MISSIMPOSIBLE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google