B-96-CGK "Albinutza"[CastigatorCampionat-Cea Mai Tiganita Masina Editia 2010/2012

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai normal ca trage mai liniar daca compari un 1.6 16v stock cu un 1.6 8v cu axa.
    Punei si la 16v axe, serpi, traseu fara catalizator si sa vezi ce liniar mai trage...
    AG 16 Y M A

    Comment


    • @ golanu oricum Clio cu K4M trage bine asa stock http://www.carfolio.com/specificatio...ar/?car=100012

      Comment


      • este diferenta mare odata la potential si a doua oara la bani investiti ...

        Comment


        • Salut..frumoasa Albinuta ta..am vazuto la Mioveni..bafta in continuare.

          Comment


          • Bine Alesandro ...ai in scris confirmarea ... vezi ca am tot kitul volanta,placa,ambreiaj de 1.6 ... sa le studiezi
            Multumesc Matthias ... nervoasa mai bine zis
            Last edited by cos_min_i; 24 July 2012, 15:50.

            Comment


            • Daa(10 caractere)

              Comment


              • Originally posted by cos_min_i View Post
                Bine Alesandro ...ai in scris confirmarea ... vezi ca am tot kitul volanta,placa,ambreiaj de 1.6 ... sa le studiezi
                ai 2 volante sau cum ?

                in dezmembrari am vazut un K7M de Renault cu ambreiaj de 16v pe el. acelasi cod, gauri ovale. nu mai inteleg nimic.

                sa imi zici cand ne vedem sa studiez si eu ambreiajul si sa iti dau aia

                Comment


                • Cosmine ce te-a apucat!? Fii barbat, ia-ti un pic de timp liber si fa cateva liniute (pedalate )cu FOF-ul si pune mana si ia-o de unde ai ramas. Pai tocmai tu sa faci din astea?
                  Sa-ti spun de ce te incurajez? Pentru ca ai bagat zazanie intre mine si NZNu' si acu' te dai lovit ca sa scapi de "ghiavolu' rosu"!!! Breaking News: NU SCAPI!!
                  Aaah... Felicitari pentru locul obtinut la Mioveni. Tare-as mai fi vrut sa vezi V-ul rosu' in fata ta!
                  :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

                  Comment


                  • "V-ul rosu' " ?

                    Comment


                    • Dap... Asta de l-a enervat pe NZN
                      :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

                      Comment


                      • macar face ceva special rosul ala ?

                        Comment


                        • Bineinteles. Il face special in sinea lui. Unde ai mai vazut tu un alt exemplar 16V?
                          :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

                          Comment


                          • pana la urma te ai decis ce faci?

                            Comment


                            • Cobra... era greu sa se intample asta...

                              Ce sa fac ... desfac, vad cat de grava e treaba ...

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google