B-96-CGK "Albinutza"[CastigatorCampionat-Cea Mai Tiganita Masina Editia 2010/2012

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce anume!? Nu stiu la care post te referi?
    :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

    Comment


    • sa vad V in fata mea

      Comment


      • Sau ///MPI daca era ca in vremurile bune.

        Schimba motorul!
        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

        Comment


        • Sa schimb motorul ...investitie mare si nu am recuperat nici 1% din ce am investit

          In urma unor discutii avute acasa si a unor calcule estimative am luat decizia sa repar Albinutza , reparatie care se va lungi din lipsa de fonduri , asta pentru ca vreau sa elimin toate cauzele care ar putea duce inca odata la defectiuni .

          Nu imi sta in fire dar sunt din ce in ce tot mai constrans sa pun acel cont de donatii/cercetari ...

          Dupa ce voi termina am luat decizia sa fac public orice secret legat de modificari ale admisiei , evacuarii ... tot ce am intampinat ,tot ce am aflat ,tot ce merita si tot ce trebuie facut pentru a simti sau nu ceva in +

          Comment


          • Daca ar fi dupa alexpeed tooata lumea ar trebui sa schimbe motorul.Nu ii mai convine de cand nu i-a iesit lui combinatia cu axa si ce mai pusase.
            Daca ii tragea masina facea anunt cu "suport 30% din cheltuieli pentru cei ce vor axa, evacuare si soft" ).
            AG 16 Y M A

            Comment


            • pai cum sa ii traga frate cu AC, GPL si rotile alea de camion ?

              mesaj catre toti.....facem lista pentru cos_min ?

              Comment


              • Ce lista? :-?
                http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                Comment


                • Originally posted by 45BoG View Post
                  Eu propun ca dl. Cosmin nu isi vanda nimic de pe masina. Ba dimpotriva, cred ca trebuie sa fim mandri ca avem un asa membru avangardist alaturi de noi in club, care a investit o gramada de bani pana acum in cercetare si dezvoltare. Fac precizarea, ca sunt convins ca oridecateori cineva aflat in nevoie i-a cerut sfatul, a gasit un sprijin in opinia de tehnician a lui Cosmin.
                  Motiv pentru care, propun, ca fiecare din noi sa donam o suma simbolica, in limitele putintei noastre financiare, pentru ca CGK sa se poata dezvolta si mai departe, repet, aspect de pe urma caruia cu totii noi, cei pasionati, avem de castigat.

                  Eu propun un calcul simplu:
                  30 oameni de calitate x 70 lei = 2.100 lei (ar trebui sa fie in zona reparatia)

                  [sunt service-uri care cer mai mult de 70 lei pentru diagnoza, dar daca il suni pe cosmin si ii ceri parerea, garantat primesti un raspuns mai pertinent]

                  Logan Club Iasi saluta Logan Club Bucuresti!

                  Cosmine, da-ne un nr. de cont, si incepem treaba!
                  lista asta

                  Comment


                  • am primit un cadou pentru incurajare
                    Attached Files

                    Comment


                    • da facem lista!

                      Comment


                      • Proiectul se termina aici ...din motive personale ... imi pare rau

                        Comment


                        • ia-ti un mic timp de gandire, gaseste solutii si reapuca-te de treaba. este pacat sa abandonezi. suntem alaturi de tine.

                          " Daca s-a blocat forteaza-l, daca se strica oricum trebuia schimbat ! " - Murphy
                          Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                          Comment


                          • frate da pana la urma mai lasati omul in pace. este decizia lui. el stie mai bine ce motive si ce are de facut. cu ce ii suntem alaturi ? am zis sa facem lista si s a lasat brusc liniste .....

                            Comment


                            • trebuie sa si vrea cosmin s-o repare.....plus ca exista intotdeauna riscul de a avea si rateuri cand modifici motoare. bine ca n-a facut bum motorul si e doar o supapa atacata.

                              Comment


                              • Cosmine acum eu zic sa te bucuri de vara. Ne mai vedem noi oricum si prin toamna si mai povestim...
                                :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google