B-96-CGK "Albinutza"[CastigatorCampionat-Cea Mai Tiganita Masina Editia 2010/2012

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu era suficient ca mi-a fost sparta masina, asa ca la cateva zile am sters un R8 intr-o franare ,dar am scapat cu amiabila ...

    Cum ghinioanele nu se puteau termina aici ..la cateva zile dupa prima zapada ..gasesc oglinda stanga fata facuta franjuli..se tinea numai in fire.. dar cum un prieten se cunoaste la nevoie acum am oglinda ..multumesc lui matheo66c (mare om)

    Ghinioanele nu se termina aici ..acum 2 zile am ramas suspendat (am vrut masina joasa) pe o straduta pe la Stefan cel Mare si 2 trecatori sa faca un bine sa ma impinga si pe mine...au pus mainile pe eleron ,au impins si cand au vazut ca au rupt eleronul au fugit ...

    Comment


    • nasol moment... ghinioanele astea nu te lasa in pace deloc e lasa ca aste au fost ultimele numai bine iti doresc
      stii tu... HZP ;)

      sigpic

      Comment


      • cand e sa n-ai noroc..si-n ...zda dai de-un ciot !! las ca toti trecem prin perioade dinastea mai grele! La fel de ofticos eram si eu inainte ( 4 accidente la activ, la toate masina era parcata ) . Apoi m-am gandit ca e doar un fier si ca daca sunt sanatos il voi repara si-l voi face si mai frumos de cum era
        Ps. priveste partea buna : ai scapat de eleronul ala care era nefinisat cum trebuie , lipit aiurea...) Acum sper ca-ti iei ceva mai serios..
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • Originally posted by cos_min_i View Post
          Nu era suficient ca mi-a fost sparta masina, asa ca la cateva zile am sters un R8 intr-o franare ,dar am scapat cu amiabila ...

          Cum ghinioanele nu se puteau termina aici ..la cateva zile dupa prima zapada ..gasesc oglinda stanga fata facuta franjuli..se tinea numai in fire.. dar cum un prieten se cunoaste la nevoie acum am oglinda ..multumesc lui matheo66c (mare om)

          Ghinioanele nu se termina aici ..acum 2 zile am ramas suspendat (am vrut masina joasa) pe o straduta pe la Stefan cel Mare si 2 trecatori sa faca un bine sa ma impinga si pe mine...au pus mainile pe eleron ,au impins si cand au vazut ca au rupt eleronul au fugit ...
          Mai bine numai circuli cateva zile,mai ales cu vremea asta ca ai parte numai de belele.

          Comment


          • Ba, adevarat, e prea curata masina, si eleronul ala nu era din acelasi film... Asteptam ceva finut integrat sau, de ce nu, un portbagaj curat curat
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • @SanduGolanu - multumesc si sper sa fie asa..la fel si tie ...
              @Thejock3r - mare dreptate ai Jokere ...e un fier pana la urma , noi sa fim sanatosi.. o sa vina un eleron ELIA prins in suruburi sa stea fix si poate si integrat in partea superioara.
              @SUPERCAR - nu are rost sa nu mai merg cu masina.
              @dsign - nici mie nu prea imi placea acel eleron dar m-am cam grabit cu el... orice om invata din greseli .

              In seara asta am facut rost de CD-Player imprumut de la Viperutzu (a fost baietas si ii multumesc)

              Comment


              • Bai, dar chiar ca ai o gramada de ghinioane. Mai du-te pe la biserica pacatosule.

                Acum alte munci, alt timp, succes si-ti tin pumnii.
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • Sunt sanse ca albinutza sa dispara ..sa fie dezmembrata si piesele de tuning sa fie vandute .. sunt foarte suparat si dezamagit ..

                  Comment


                  • Nu te grabi, mai asteapta ...
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • albinutza nu va disparea cosmin, stai linistit. totul are o rezolvare, crede`ma. nu te grabi sa iei decizii pripite. mai asteapta nitel. sper din suflet sa se rezolve totul cu bine
                      sigpic

                      Comment


                      • Ce a patit de exista posibilitatea de a fi dezmembrata ? :O

                        Comment


                        • in caz ca ....distantierele la mine.

                          Comment


                          • c'mmon....stii prea bine ca se vor gasi solutii sa se evite una-alta ! capul de sus..in sus si gandeste variante !

                            Numai bine ,
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • multumesc mult pt sustinere...multumesc celor care au sarit cu telefoanele ...

                              Sunt 2 variante:

                              1. Platesc 3500 euro cat au mai ramas ...care nu am cum sa fac rost de iei.
                              2. Firma nu da faliment sau o cumpara altcineva.

                              Nu e batut in cuie ...sunt optimist si daca nu se intampla ceva in 4 luni o sa am bani sa rezolv problemele.

                              Comment


                              • Dud..stai ma linistit nu mai fi asa negativist.....dureaza pana intra in faliment...asa k ....o sa ai timp sa gasesti variante la rezolvarea acestei probleme..scz de off
                                sigpic
                                "BRABUS" STYLE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google