B-96-CGK "Albinutza"[CastigatorCampionat-Cea Mai Tiganita Masina Editia 2010/2012

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sper ca nu am vorbit degeaba aseara. las ca te conving eu. nu scapi.

    Comment


    • Doc E atinsa cu pasla ...nu ajunge la semering sa scape presiunea
      M-ai inebunit alexe, luni fac flansa ...

      Comment


      • Cosmine ce sa mai, sunt limbi straine ceea ce faci tu aici, deja esti la next, next, next level ! ! ! Bravo si sa termini cu bine proiectul, sa ma dai si pe mine o tura : D !!!!
        sigpic
        The MVP

        Comment


        • a trecut la mustata de next level.

          da las' ca il mai intep eu asa usor din cand in cand si isi vine in fire

          Comment


          • Originally posted by cos_min_i View Post
            Doc E atinsa cu pasla ...nu ajunge la semering sa scape presiunea
            M-ai inebunit alexe, luni fac flansa ...
            care presiune scapa pe la semering?poate presiunea atmosferica )).....
            Asistenta: RAZVAN YPO - 0726240862 COSMIN CGK - 0767132803

            Comment


            • scapa din traseul de admisie spre supapa spre culbutori sau de la culbutori intra ulei in admisie ... am zis gresit cu presiunea

              Comment


              • cel mult vei avea o suapap " dezechilibrata" , ceea ce nu impune probleme la motorul de masina agricola al loganului. hai cu chelioasa. SIGUR NU VREI S-O ZGARII?

                Comment


                • ce treaba are o urma fina cu dezechilibrul si faptul ca supapa are miscare doar de translatie nu stiu ...

                  In nici un caz zgarieturi , am mai zis

                  Comment


                  • Eu nu inteleg rostul zgarieturilor alora de tot le aduci in discutie Razvane.
                    Daca era o chestie testata sa zicem se da x cu y, ia x o masina de la el apoi isi face zgarieturi d-alea si recupereaza juma de masina sau cat o fii mai ziceai., sau daca iti tragea tie masina bine de tot, sau dai chiulasa jos si iti faci zgarieturile alea apoi pui masina pe dyno fara sa mai umblii si la altceva si iese mai bine, poate avea Cosmin un impuls sa isi faca.Dar inca nu isi merita laudele zgarieturile pisicii sau cum se numesc.
                    Last edited by al!n; 6 February 2012, 16:48.
                    AG 16 Y M A

                    Comment


                    • important e sa fie palaria plana cu scaunu....restu e can can acu daca scapa putin ulei pe la semering n o fii un capat de tara..
                      Asistenta: RAZVAN YPO - 0726240862 COSMIN CGK - 0767132803

                      Comment


                      • nu scapa ca nu ajunge la semering supapa respectiva ...

                        Comment


                        • hai voi vorbeati de altceva...cu zgarieturi de pisici,tigrii m am bagat eu...ca...v am lasat
                          Asistenta: RAZVAN YPO - 0726240862 COSMIN CGK - 0767132803

                          Comment


                          • iti permiti sa faci caterinca acum cu 0.5 pe admisie ....?

                            Comment


                            • zgarieturile de pisica sunt mai degraba pentru consum mai redus, si eficientizarea amestecului in ture joase si medii. nu cred ca au fost testate vreodata in regim de curse, unde oricum efectul lor e probabil aproape nul. http://somender-singh.com/ daca vreti sa cititi despre nenea asta.

                              Comment


                              • azi mi-a venit adaptorul pentru Aplicatia Torque ... Multumesc lui CristiXp

                                Masina va fi gata pana in Regionala ...
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google