B-96-CGK "Albinutza"[CastigatorCampionat-Cea Mai Tiganita Masina Editia 2010/2012

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sa vedem ce o sa faca in 2011 albinutza ca in 2010 a muncit din plin
    si anu asta pare a fi in mare forma

    ce o fi asta cosmine ?
    Attached Files
    sigpic
    Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
    http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

    Comment


    • intr-unu din filmulete doar tu puteai fi ...
      Last edited by fuguletz; 6 May 2011, 09:10.
      sigpic

      Comment


      • Multumesc mult pentru ajutor cosmin, si o sa mai apelez cu incredere la tine

        Comment


        • Da ma si tu detalii, jante standard de Logan de 9J si buza de 11.5cm cu anvelope Maragoni 195 50 R15 super intinse
          Pasionat de fiarele vechi care merg mai spectaculos ca plasticele de ultima generatie....sigpic

          Comment


          • arata bine rau
            hai sus cu ele!!!
            multam de ajutor....tinem aproape)
            app: maine sper sa ajunga garniturile ;)

            Comment


            • Originally posted by cos_min_i View Post
              ............
              pe cantar nu le-ai pus ?
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • arata bine cosmine :d o so faca pe albinutza mai furioasa ca niciodata
                cand ne vedem sa vb despre dracoveniile alea
                sigpic
                Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
                http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

                Comment


                • Originally posted by Cristi_Xp View Post
                  pe cantar nu le-ai pus ?
                  Astea sunt din colectia proprie;) acelasi model de janta, tot la mien facute, are doar 8,5J guma diferta, erau incaltate cu Toyo Proxyes 195 50 R15 si observa ca are 15,5 kg si daca nu ma insel o roata standard de Logan are 14,5 kg
                  Attached Files
                  Pasionat de fiarele vechi care merg mai spectaculos ca plasticele de ultima generatie....sigpic

                  Comment


                  • cantaresc foarte bine
                    O roata de logan cred ca tot pe la 15-16 are , asa imi amintesc ultima oara cand mi-am cantarit o roata.
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • o roata standar are cam 15,1 kg
                      Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                      Comment


                      • Mda hai cu ele pe masina si se stie MARANGONI ZETA LINEA.

                        Bravo arata tare rau si cred ca ar arata si mai bine daca le-ai face alta culoare decat negru.

                        "HAC" Parerea mea !!!
                        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                        Comment


                        • Foarte tare! ai scapat acum aproximativ un an de xenon, acum ai rezolvat cu neste jante legale si tot asa. Imi plac initiativele de a fi legal si in acelasi timp si costom. Respect pentru munca depusa!
                          Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

                          Comment


                          • 15.1 cantareste o janta de tabla standard cu tot cu anvelopa, mai grea cu 300 de grame decat un Borbet T de 9j pe 16" cu tot cu anvelopa.

                            Greutatea la tablele astea latite este foarte buna. Tot acolo unde am facut eu janta ti le-ai latit pe-ale tale Cosmin? Au costat ceva, inca 4 table + latirea in sine care numai la janta pe 13" costa 100 RON de bucata.
                            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                            Comment


                            • @cristiubs -sa ajunga sa dau admisia jos, sa o polisez si sa o vopsesc
                              @ ASpeed - sunt facute undeva in zona salajan ,titan
                              @17PnF - ma cam saturasem de atatea instalatii de xenon...legali nu prea suntem
                              @B-53-SDP -gaseste-mi o culoare potrivita si pe aceea o fac
                              @lau911 - in seara asta incerc sa dau un corp clapeta stock de logan la facut si sa vorbesc si de ala
                              @44dvl - cred ca esti mai curios decat mine sa vezi cum dau pe spate ...respect pentru OLD School si DUB
                              @Cristi_Xp - s-a simtit o diferenta de greutate pe fata ,dar nu e problema ca m-am cam linistit
                              Last edited by cos_min_i; 20 May 2011, 06:53.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google