Sm 01 uli

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bv ,frumos arata, bine ai revenit cu bara ! fa o poza si noaptea ,sa vedem efectul becurilor!

    Comment


    • voi face acuma seara orcum merg la intilnire logaclub..numa ca trebe luat in considerare ca am si folie neagra pe proiectoare...
      sigpic http://www.loganclub.ro/forum/sm_01_uli-t17461p16.html

      Comment


      • sunt tare curios cum o sa bata

        Comment


        • Fain de tine...

          Comment


          • o idee....
            Attached Files

            Comment


            • o idee buna

              Comment


              • Si ai dat jos si folia de pe spate?
                sigpic
                Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                Comment


                • imi pare rau de ce ti s-a intamplat
                  sa te bucuri de masina si toate cele bune

                  Comment


                  • Originally posted by Dany_DNY View Post
                    esti constient ca acele leduri sunt doar pt look ? ... si costa si foarte mult ..
                    intradevar aiavut dreptate sunt doar pentru look dar eram si eu convins ca nu o sa vad cu ledurile din proiector folia de pe proiector este devina.. dar ori cum nu imi trebe mie sa vad cu ele nici cu becuri nu era cestiu eu ce imi trebe doar pentru look si pentru modulu ce aprinde proiectoarele si pozitia la inchiderea si deschiderea usilor din telecomanda cu xenoanele din dotare vad si prea bine iar daca vroiam proiectoare pentru vedere puneam xenon si acolo...
                    sigpic http://www.loganclub.ro/forum/sm_01_uli-t17461p16.html

                    Comment


                    • baga xenon si la proiectoare
                      eu trebuie sa-mi bag si acolo da dupa ce-mi repar masina

                      Comment


                      • naspa faza cu talonul si amenda, sa vezi dupa ce mi-oi pune jantele de 17 ce-o sa ma mai distrez si eu . Multa bafta in continuare, imi place bara fata, frumos lucrata
                        sigpic
                        Logan 1.4 Dynamic Blue

                        Comment


                        • gata de azi am masina legala.. recuperat talonu,am trecut in carte plafonu negru..dar am ramas cu 200 de ron in minus si cu 6 puncte...trecerea plafonului in talon ma costat 89.30 ron...
                          Attached Files
                          sigpic http://www.loganclub.ro/forum/sm_01_uli-t17461p16.html

                          Comment


                          • Hai ca macar acuma esti legal

                            Comment


                            • Mai mult sau mai putin legal.... ))
                              Au mai ramas xenoanele si sigur gasesc ei ceva p'acolo lipsa sau in plus, ca asa stiu ei, asa sunt invatati:P
                              sigpic

                              Comment


                              • Frumoasa masina , daca ai trecut pe la RAR nu ai intrebat daca se omologheaza si jante mai mari de 15"?
                                Cred ca sigur nu , de xenon de ce sa se lege ? , doar au un consum mai mic decat becurile cu care vine masina , dar din partea astora te astepti la orice , eu am luat amenda ca nu am prezentat al 2-lea triunghi reflectorizant si un prieten al eu (politist , intr-o comuna ), a luat ca avea cd-uri piratate in masina !!!
                                sigpicTransport marfa !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google