Golan "BRABUS" Ilfovean : Castigator Best Logan Club Car 2011 si Level 3 2012

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pentru putin, tu sa fii sanatos si sper sa poti finaliza treaba inceputa! Bravos pt reprezentatia de la Brasov, esti un om pe cinste !
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • foarte tare loganul... spor la tunarit in cotinuare..
      sigpic

      Comment


      • Nervoasa masinuta....ar merita si ea niste jante ca in semnatura ;))

        Comment


        • sal...frumosa masina...multi km fara probleme...tu stai in comuna pantelimon!? ca parca te-am vaz prin comuna cu masina... bafta

          Comment


          • -@Eu4yas multam dud..ce ne-am face fara un arogant mic
            -@unknown danke omule...sper sa ajung sa "monitorizez" motorul cum ai tu pe acolo..
            -@anonimboy multam...jantele cred ca le voi lua ultimele
            -@Nebunik multam..da stau in Com.Pantelimon.



            Si am gasit si un mic filmulet de la proba de indemanare care a avut loc la Intalnirea Regionala de la Brasov
            www.youtube.com/watch?v=sjax487KLvk
            sigpic
            "BRABUS" STYLE

            Comment


            • Si inca o surubareala mica....am schimbat maciulia de la schimbator,am pus de prestige,am taiat 3.5cm din maneta (joystick e acum )
              -am atasat o poza cu bucsa de la schimbator ,sa ajut pe cei care vor sa-si faca...iar gaura este de 16mm :
              Attached Files
              sigpic
              "BRABUS" STYLE

              Comment


              • Faina treaba cu maciulia!
                Chiar ca arata ca un joystick acum!
                Spor!!
                aham......Restul e LOGAN


                http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                Comment


                • zi mai degraba ca ai vrut sa arati ca ai plinu` , pe criza asta....

                  Comment


                  • nu stai deloc cuminte nenea matheo. of, of, of
                    faine modificari faci la masina, chiar imi plac. iar in legatura cu cei 44444km, iti doresc cat mai multi fara probleme (asta sa nu ma leg de liniutele de benzina, ca mi`e mila de paienjenii care i`ai inecat cand ai facut plinul )
                    sigpic

                    Comment


                    • tare masina ta am vazut-o la brasov....multi km fara probleme!;)
                      sigpic

                      Comment


                      • e prea lunga maciulia ...mai scurta ...taie mai mult ...

                        Fofule nu fi ma rautacios ..daca vrei mergem sa foram un pic la el in rezervor ..sa ne luam si noi cate 3 linii de caciula

                        Comment


                        • N-am inteles nimic din poza 1, cred ca ai pus-o ca sa-ti bati joc de cele 47 de secunde cat am stat sa o descifrez, am vazut doar capatul taiat de la schimbator, in schimb.... felicitari, sa mai vedem un 4 alaturat celorlalte pe viitor iar legat de benzina)...ce sa zic, nu mai zic nimic ca o sa ma alergi), stii cum sunt astia cu GPL. Trebuie sa-mi fac rost de piele de-aia pentru schimbatorul de Prestige. Spor mai departe!
                          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                          Comment


                          • da nene mistoooo ....dar si mai joystik nu mere
                            stii tu... HZP ;)

                            sigpic

                            Comment


                            • foarte tare capota

                              Comment


                              • Felicitari pentru ce ai realizat...fata cu 4 proiectoare este one of a kind.

                                P.S.: Ai schimbat si husa la schimbator odata cu maciuca?
                                Just Hold Onnnnnn....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google