Golan "BRABUS" Ilfovean : Castigator Best Logan Club Car 2011 si Level 3 2012

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut,ma bucur ca iti place,preturile sunt pe prima paginala postul 7 gasesti toate detaliile acolo iar proiectoarele nu sunt reglate cum trebuie , exterioarele lumineaza prea sus si deja sunt destui care ma omoara cu flash-urile , o sa le reglez cat de curand...cat despre capota..nici mie nu prea imi mai place...o sa o fac de la nivelul farurilor cand o sa ma duc sa-i fac barile ....numai bine si sarbatori fericite
    Last edited by matheo66c; 29 December 2009, 15:32.
    sigpic
    "BRABUS" STYLE

    Comment


    • Interesanta bara...cu 2 perechi de proiectoare

      Comment


      • Fac un mic sondaj la ce varianta de prelungire sa raman...parerile voastre ma vor ajuta in luarea acestei decizi...varianta 1 sau 2.....eu trag spre 1...sper sa fie cea corecta..Jokere....abtine-te
        Attached Files
        sigpic
        "BRABUS" STYLE

        Comment


        • poate ceva de genul? am facut-o in paint.
          Attached Files

          Comment




          • in nici un caz cum ai facut tu YNP : Nu cred ca ti-ar place ca ptr scoaterea unui far sa dai si aripa jos !

            Brabuse....tac :d
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • Atunci ar ramane cu ai tu jokere.arata "a dreacu" )

              Comment


              • salut matheo66c,
                in niciun caz 2.... chiar arata urat ... nu te supara dar..
                My Ride - Prestige 1.6 16v

                Comment


                • Originally posted by matheo66c View Post
                  Fac un mic sondaj la ce varianta de prelungire sa raman...parerile voastre ma vor ajuta in luarea acestei decizi...varianta 1 sau 2.....eu trag spre 1...sper sa fie cea corecta..Jokere....abtine-te
                  prima poza ,normal , a doua larca are "parul" in ochi

                  Comment


                  • eu zic varianta facuta de ynp_46 dar sa fie prelungita capota nu aripa ... asa ar fi mai accesibil cu datul farului jos ... adica eu spre a2`a trag prima e pt masini racing a2`a pt masini "low"

                    Comment


                    • daca mai pui si xenon pe alea 4 proiectoare.....o sa lumineze mai tare ca soarele..)
                      sigpic

                      Comment


                      • tine-o pe ata adica varianta 2 dar mai restilizeazo sa nu fie copie dupa altiii ce au mai fc ca pe urma o sa fie bad boyu o sa ajunga sa fie la fel la toti
                        vopsitorie preturi bune

                        Comment


                        • Originally posted by matheo66c View Post
                          Fac un mic sondaj la ce varianta de prelungire sa raman...parerile voastre ma vor ajuta in luarea acestei decizi...varianta 1 sau 2.....eu trag spre 1...sper sa fie cea corecta..Jokere....abtine-te
                          @matheo a zis ca trage spre 1 nu spre 2
                          on: si mie imi place mai mult varianta 1

                          Comment


                          • Varianta 1 e misto, dar varianta 2 este interesanta cu ce ai tu ca proiect. Abtinere, ma mai decid pana maine. Sau mai incolo, la ora asta...
                            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                            Comment


                            • Originally posted by CataFOF View Post
                              prima poza ,normal , a doua larca are "parul" in ochi
                              da chiar arata a emo

                              Comment


                              • prima poza sa fie vorba lui fofu....a doua e cu paru`n ochi
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google