vitriol's car

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Va multumesc "tutulor".
    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

    Comment


    • frumoasa masina, kt te-a costat geamurile+luneta, si daca este omologata?
      sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

      Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

      Comment


      • Originally posted by vitriol View Post
        Si un update la poze.
        Bravo frate! In sfarsit vad si eu un "tunning" finut. Sau imbunatatiri facute cu gust. Spor!

        Comment


        • Geamurile le-am facut acum doi ani undeva in Buzau, cu 320 lei. Sunt omologate.
          @Zatreanu: cred ca mai potrivit ar fi "imbunatatiri". Merci frumos pentru cuvintele frumoase.
          sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

          Comment


          • felicitari o masina ffff ingrijita . incearca un eleron luneta si un difuzor la spoilerul spate. Spor la tunarit.
            "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

            Comment


            • Iti mai aduci aminte ce miros de NOU avea cand ai luat-o???
              MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

              Comment


              • La mine bucuria de a avea o masina noua nu a fost cum ar fi trebuit sa fie. Ideea e ca in 2005 mi-au dat de la firma un Logan nou (cel alb din pozele de la inceputul acestui threat) si pot spune ca mai mult m-am bucurat cand l-am ridicat pe ala decat atunci cand am luat-o pe a mea.
                Si aia alba tot a mea a fost, chiar daca nu avea numele meu in talon. Numai eu am mers cu ea si nu ma intreba nimeni de ce merg si pe unde merg.
                Ideia e ca atunci cand am luat-o pe a mea, mi se parea aiurea rau. Era stransa, motorul nu tragea ca aia alba, care avea deja 80 000 km si deci era educata de mine.
                O perioada le-am avut pe amandoua in paralel si de multe ori preferam sa plec cu aia alba. Abia dupa ce am predat-o a inceput sa fie a mea pe primul loc.
                Last edited by vitriol; 3 February 2010, 20:39.
                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                Comment


                • foarte frumoasa am si eu o intrebare..stopurile fumurii sunt foarte misto, ceva in genu asta vreau si eu , nu foarte inchis..poti sa mi spui cum ai facut? ca sa obtin acelasi efect sa nu le fac foarte inchise...cate straturi de lac? sau vopsea..ce ai dat..mersi
                  sigpic

                  Comment


                  • Stopurile sunt facut cu cica "folie speciala pentru stopuri", de catre cel care mi-a facut geamurle fumurii.
                    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                    Comment


                    • cine-o fi vitriol asta?
                      _
                      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                      sigpic

                      Comment


                      • @vitriol-Faina culoare, pretentioasa, dar da prestanta
                        @dsign-Un tip din Bucuresti..L-am intalnit la Regionala argeseana de la Mioveni, daca-ti mai amintesti
                        Last edited by Gusi; 4 February 2010, 18:34.
                        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                        Comment


                        • @Dsign: n-ai de unde sa-l stii.
                          sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                          Comment


                          • Ma gandeam eu...
                            _
                            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                            sigpic

                            Comment


                            • O coincidenta de cifre rotunde.
                              Attached Files
                              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                              Comment


                              • Dupa ani si ani...
                                Attached Files
                                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google