vitriol's car

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    are jantele nenea Vitriol, dar le monteaza mai incolo Frumoasa foc masina ! Bine ai venit printre "trantiti " :d
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • #77
      sa le stapanesti fericit si fara incidente!sincer pana acum ai luat doar decizii bune!si culoare si suspensii!bravo!daca pot ajunge sambata la intrunire si poti si tu ma dai o tura?mi-ai promis-o!sunt in perioada post arcuri si trebuie sa testez mai multe modele!bafta la bani si sanatate!
      "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

      Comment


      • #78
        Te dau o tura cu cea mai mare placere odorg.
        Acum dupa ce am mers cu masina mea, stiind si cum mergea inainte, imi dau seama ca pasul asta trebuia facut printre primele lucruri la masina, dar nicodata nu e prea tarziu.
        Jantele abia asteapta sa iasa de la naftalina.
        Last edited by vitriol; 2 March 2009, 17:31.
        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

        Comment


        • #79
          Am incaltat-o cu rotile de vara, am spalat-o si nu am putut rezista sa nu-i fac o poza (cu telefonul ce-i drept, dar se vede ce e de vazut).
          Attached Files
          sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

          Comment


          • #80
            frumoasa masinuta,imi place.
            sigpic
            Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

            Comment


            • #81
              e frumoasaaaa focc...tanananina..si-ti poarta noroc..!!!!

              A avut loc schimbarea la fata cu adaugarea jantelor de vara :d
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • #82
                Merci, merci!
                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                Comment


                • #83
                  arata mult mai bn cu jantele astea si cu noile arcuri ;)

                  Comment


                  • #84
                    Misto.
                    Sa o stapanesti sanatos.
                    Abia astept sa o vad laiv, in direct, sambata.

                    Comment


                    • #85
                      Multumesc xew si anonimboy. Si cateva poze ceva mai clare (mai mult sau mai putin)...
                      Attached Files
                      Last edited by vitriol; 11 March 2009, 21:28.
                      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                      Comment


                      • #86
                        Nice . Bravooo cristi. Apropo ti-ai pus colant pe usii din ala de prestige?Sau nu vad eu bine?
                        P.s. Un logan cu gust, nu prea ostentativ !!!!!!!!!!! Abia astept sa-mi pun si eu jantele de vara
                        Cu tractorul pe ogoarele (strazile) patriei

                        Comment


                        • #87
                          Este autocolant pe stalpi dar nu de prestige, autocolant negru mat.
                          sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                          Comment


                          • #88
                            bine ai venit, primavara......Masini curate, jante pe masura....bravo Cristi
                            Planuri in viitorul apropiat?? Niste dungi logan cup, ceva???

                            Comment


                            • #89
                              Planuri de viitor... bani sa fie ca ideile vin singure.
                              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                              Comment


                              • #90
                                Misto, mistooo si lasata si cu jante. Bravo nene, imi place ! Dai si tu niste timp cu imprumut ? Ca am o groaza de pus si eu pe a mea dar, din pacate, n-am timp sa ma ocup. Sper sa-i pun uichendu asta farurile macar. Bafta multa in continuare !
                                sigpic
                                Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google