vitriol's car

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Merci, merci! Toata lumea are problema asta cu timpul, n-am de unde ca ti-as da. Si eu sunt imprumutat pe colo, pe colo cu timp si tot nu-mi ajunge. Stai linistit ca tot weekend-urile mai fac si eu ceva pe la a mea, ca in rest...
    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

    Comment


    • #92
      arata bine asa "trantita" si cu jantele!!!
      sa o stapanesti sanatos si fara evenimente neplacute!!!
      http://www.loganclub.ro/forum/loganu...am-t11058.html

      Comment


      • #93
        Merci Aditzu. Inainte sa intru in Logan Club si sa vin la intanliri ziceam ca vreau sa am o masina cat mai simpla. Dupa ca m-am "inhaitat" cu voi mi-au venit tot felul de idei.
        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

        Comment


        • #94
          Mi-am dat jos...de fapt nu...Cosimin (Jocker) mi-a dat jos prostiile alea cromate de pe grila fata. Chiar nu aveau nici o treaba cu masina. Imi place ca am gasit culoarea masinii sub ele. Cam in halul asta arata.
          Attached Files
          sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

          Comment


          • #95
            arata mult mai bn asa...

            Comment


            • #96
              Cred ca am sa aplic acelasi tratament la Logan...am pupat usor un BMW si am ornamente lea alea putin indoite. Daca le dau jos nu se mai vede nimic. Musai trebuie sa dau bara jos?
              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

              Comment


              • #97
                eu zic ca da...astfel risti ca bagand surubelnita intre calandru si bara sa zgarii destul de rau bara ! Un mic efost de 25 min merita ,decat sa strici mai mult! Te ajut eu daca e si sper sa scot sub 20 min toata operatiunea Chiar imi place cum arata din fata masina , Vitriol
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • #98
                  probabil o sa ii scot si eu nasul ala cromat motanelului

                  Comment


                  • #99
                    Super tare cred ca o sa fac si eu la fel mai ales ca avem aceeasi culoare
                    Cu tractorul pe ogoarele (strazile) patriei

                    Comment


                    • Altii cauta sa-si puna treburi d-astea cromate si noi le dam jos. Dar pe bune acum, chiar sunt ca nuca in perete, mai ales pe o culoare inchisa cum este a mea.
                      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                      Comment


                      • Originally posted by Thejock3r View Post
                        eu zic ca da...astfel risti ca bagand surubelnita intre calandru si bara sa zgarii destul de rau bara ! Un mic efost de 25 min merita ,decat sa strici mai mult! Te ajut eu daca e si sper sa scot sub 20 min toata operatiunea Chiar imi place cum arata din fata masina , Vitriol

                        nu se zgarie sunt multi dupa forum care au dat alea jos cu surubelnita si e ok

                        ii sta mult mai bine fara alea cromate bravo
                        http://www.loganclub.ro/forum/loganu...am-t11058.html

                        Comment


                        • Merci aditzu. De la tine m-am inspirat sa stii.
                          sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                          Comment


                          • ce am scris mai sus a fost parerea mea..in necunostinta de cauza asa o fi..cum ziceti voi ! Una peste alta bine ca a fost data jos )
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • ma bucur ca iti place.
                              noi planuri la masinuta??
                              http://www.loganclub.ro/forum/loganu...am-t11058.html

                              Comment


                              • Imi vor veni ideile pe parcurs, nu de asta ma plang eu.
                                sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google