Loganel Stance[ Castigator Campionate - Cele Mai Tari Jante si Level 1 Editia 2012]

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • exact, il infigi pur si simplu in mufa masini si sigur nu o sa mai ai probleme.
    pinul insemna trebuie sa ramana liber poti sa si il rupi daca te incurca.


    (ma bucur ca am putut sa te ajut cat de cat)
    Attached Files

    Comment


    • Pai bine,eu il bag in mufa masinii..da cine imi mai aprinde becul?La mine fiecare mufa intra in controller.Nu vad unde as putea sa bag releul.Tu ai zis ca ti-a ramas o mufa libera.Eu nu am niciun libera..
      Cumpar volan de Duster

      Comment


      • pai ar trebui sa fie una singura pentru semnal. la mine kit-ul se leaga la + , - si mufa de care vorbeam restul isi au mufele lor specifice pe care nu ai cum sa le incurci.
        m-am uitat mai atent la poze si am vazut ca kit-ul tau se intrerupe intr-un loc (insemnat cu rosu), la kit-ul meu acolo nu este intrerupt
        Attached Files

        Comment


        • Firele alea sunt pt becurile de pozitii,sa se aprinda odata cu angeleyes-urile si pozitiile masinii.Maine trebuie sa primesc controllerele inapoi de la garantie si daca acum sunt 2 bune,probabil sa fie cum zici tu.O sa vedem maine

          Merci mult
          Cumpar volan de Duster

          Comment


          • da ai dreptate e de la angel, oricum ce este cert la mine este ca nu este intrerupt.
            in poza asta mai vad un fir pe care se afla o siguranta si ala pare intrerupt. maine o sa ma uit atent la kit-ul meu

            Comment


            • de ce vrei tu sa dai frumusete de jante?

              Foarte tare masina ..ne-am cunoscut la mioveni si chiar am avut ce vedea la masinita ta si a prietenului tau ...tineo tot asa

              Comment


              • vroiam sa le dau din cauza ca eram fortat de imprejurari dar deocamdata am cam scapat de vreo doua luni

                Comment


                • Frumoasa masina, imi place cum ai modifcat-o simplu si cu bun gust !
                  Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

                  Comment


                  • supeeeer.... posibil sa fie aceeasi culoare cu a mea? Culoarea asta ar trebui pusa standard pe paletarul Dacia (cum este mistique purple la mahindra). Un cod de vopsea, marca si producator pe privat te rog (asta daca nu te deranjeaza). Oricum, foarte tare, desi nu ma dau pe spate jantele (nu sunt genul meu), iar barile fata si spate parca sunt prea masive (gusturile nu se discuta). Tie sa-ti placa si sa te fereasca de ciobanisme in parcare.

                    Comment


                    • m-am uitat la masina ta si este exact ca a ta parca o vad pe a mea cand era in pregatiri.
                      au au voi craiovenilor
                      Attached Files

                      Comment


                      • frumoasa culoare aveti si tu si chroma !!! eu am verde cameleon, voi visiniu cameleon, mor aia de la fabrica!!!!! respect!!!!
                        sigpic
                        The MVP

                        Comment


                        • tare de tot..
                          Viteza Ucide ... Conduceti cu prudenta !!!
                          sigpic

                          Comment


                          • multumesc. mai pregatesc o alta surpirza la o alta categorie......sper sa ma ajute un pic finantele

                            Comment


                            • Deosebita culoarea...deosebita masina.Spor la modificari,ca vad ca ai in plan.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google