Loganel Stance[ Castigator Campionate - Cele Mai Tari Jante si Level 1 Editia 2012]

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • exact astea sunt si urmatoarele modificari: suporti numere negru apoi eleron portbagaj si "sapca" pentru luneta.
    mai incolo ca acu vine vara si mai avem si alte treburi.
    modificarile principale au fost facute restul vor fi asa de contur

    multumesc pentru aprecieri
    Last edited by cristi_timidu; 4 June 2010, 20:06. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • frumoasa masina.....ca sa nu mai zic de culoare ....barila imi palc mult ...

      succes in continuare

      Comment


      • multumesc mult

        Comment


        • este deosebita bravo
          stii tu... HZP ;)

          sigpic

          Comment


          • las-o fara suporti de numar..schimba plasa de la bari cu una neagra si pacat ca n-ai reuntat macar la motorizare si in partea cu " logan by dacia renault" de pe portbagaj. E bine si asa!
            bafta multa
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • facuta frumos,culoarea este deosebita jantele dau bine pe masina,bafta in continuare.

              Comment


              • Interesanta masina... la modificarile exterioare cred ca s'ar preta si niste modificari interioare la fel de deosebite.
                Culoarea e frumoasa, deosebita chiar, va iesi in evidenta!
                Despre jante pot spune ca sunt interesante, cu toate ca nu sunt chiar pe gustul meu... acum atentie sporita la gropi si borduri!

                Oricum, se pare ca a iesit un lucru de calitate! Sa ai grija de masinuta!
                Numai bine!
                If it ain't broke, don't fix it!

                Comment


                • Felicitari, culoare super, jante super...
                  Fara cuvinte...
                  La bara fata sa vopsesti plasele in negru si esti gata de drum

                  Comment


                  • Imi place foarte mult culoarea.Incerca sa pui pe spate o anvelopa cu garda mai mica sau sa mai tai 1 spira din arcuri ca pare cam ridicata

                    Comment


                    • super taree
                      a iesit beton

                      Comment


                      • felicitari pentru masina, e super culoarea, jantele......totul
                        te-am vazut de cateva ori prin oras, poate ne intalnim candva la un suc
                        numai bine

                        Comment


                        • va multumesc la toti pentru urari pentru mine reprezinta ca am facut o treaba buna pana la urma.
                          interorul cu siguranta va fi modificat numai ca se va face in ton cu muzica si cred ca va dura ceva mai mult.modificari vor fi mereu
                          petrutz marian - oricand vrei tu poate ne strangem si noi cateva masini si facem o filiala pe valcea la logan ca de pisiscute si ursuleti este plin orasul

                          Comment


                          • arata foarte bine, imi place culoarea deosebita si jantele iar kitul e ok, cam printre cele mai frumoase. as incerca niste cauciucuri mai putin late pe spate, pentru a iesi in evidenta latimea jantei .
                            spor la treaba.
                            sigpic

                            Comment


                            • am urmărit tot postul cu interes până aici......felicitări, îmi place ce ai făcut. Mediile alea de pe stâlpii din față nu prea îmi plac cum dau dar mi-ar place să aud cum sună.

                              Comment


                              • Frumoasa masina. Ciudat ca nu te-am vazut deloc prin Ramnic.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google