Loganel Stance[ Castigator Campionate - Cele Mai Tari Jante si Level 1 Editia 2012]

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    abia astept sa le vad pe masina

    Comment


    • #77
      Frumoase jante!

      Acum ramne sa vedem produsul finit!
      sigpic

      Comment


      • #78
        Pe fata poti lasa asa , insa pe spate e musai talon pe 40 ca sa fie cauciucul stretch : asta este si frumusetea la 9j ...Ms de PM
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • #79
          daca tot Cristi xp avea kit-ul la vanzare am zis sa il achizitionez k masina mea tot CRI are numarul dar de VL

          http://www.loganclub.ro/forum/masina...cri-t1p31.html

          Comment


          • #80
            ai spart vreo banca..ceva? ) felicitari !
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • #81
              cu siguranta o sa incerc si varianta asta dar din pacate pe spate nu a coborat masina cum ma asteptam (momentan numai arcuri H&R de 4cm) si daca pun de 40 mie frica sa nu am spatiu mare intre roata si aripa. pe spate am mai testat un cauciuc 225/55/16 dar era cam balon si intre aripa si el imi intra decat degetul, masina fiind goala

              stransesem niste bani pentru sistemul audio dar a intervenit ceva si a trebuit sa fac modificarile exterioare acum, plus ajutor de la baietii de asigurari cam un sfert din suma totala.
              shhhhhttt sa nu auda lumea )))
              Last edited by cristi_timidu; 26 May 2010, 15:48. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • #82
                uite aici cu H&R si 215/40/16, 9 J... Vin perfect zic eu!

                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • #83
                  marfa rau. sa dau o fuga pana la nenea cu caucioace sh sa vedem daca are marimea asta asta . eu stau la casa si in fata garajul eu am un hop si mie frica sa nu atinga.
                  eu bag masina in garaj cu fata si o scot cu spate, daca fac invers imi loveste bara fata.
                  o sa incerc si varianta asta mai incolo

                  Comment


                  • #84
                    Portbagajul il faci clean?
                    sigpic
                    https://www.facebook.com/ornamentegradinacraiova/
                    http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...0.html?t=32360

                    Comment


                    • #85
                      din pacate nu, ideea a venit cam tarziu masina este intr-un stadiu mult avansat decat am postat eu pozele adica deja vopsita

                      Comment


                      • #87
                        waaa... foarte tareeee bravo
                        sigpic
                        Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                        Comment


                        • #88
                          arata superb, dar parca imi vine sa plang cand ma gandesc ca o sa o ia toti cretinii la smilgher prin parcari ca nu au aflat de oglinzi
                          sigpicMy ride

                          Comment


                          • #89
                            avantajul este ca stau la casa sia re garajul ei si cand vin in oras parchez mereu pe doua locuri (stilul cocalarului) sa nu o atinga cu usa in rest doamne ajuta ca drumurile nu prea ne ajuta

                            Comment


                            • #90
                              Ce tare a iesit!!! Felicitari! Sa o vedem si cu barele puse... a iesit foarte frumos . Jantele alea ale tale imi fac cu ochiul si mie... Tot 7.5j cu 9j vreau si eu sa imi pun... dar nu gasesc
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google