Loganel Stance[ Castigator Campionate - Cele Mai Tari Jante si Level 1 Editia 2012]

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce frumos sta pe drum ...

    O chestie: fa plasele de la bara fata negre. Va arata zic eu, mai bine .


    Ma Cosmine, nu mergea ma facuta o sedinta foto KYS & CRI? Doar ele 2?
    sigpic

    Comment


    • din pacate nu am avut timpul necesar unei asemenea sedinte...poate data viitoare!
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • superba masina, rotile is mortale!!!felicitari

        Comment


        • multumesc mult pentru poze foarte frumoase. data viitoare cu ce mai mare placere.

          senco: intr-adevar rotile sunt mortale mai ales din punct de vedere finanaciar adica din nou politia mi-a luat certificatul din cauza lor plus amenda. certificatul il aveam de 5 zile

          in acea zi am reusit sa i-au 2 amenzi intr-o singura ora.

          una pentru nepurtarea centuri de siguranta si pentru ca nu am avut nr de inmatriculare pus in parbriz. la intoarcerea de la mioveni o autoutilitara s-a bagat in fata mea din care a cazut o cutie din carton gros fix la mine in bara, mi-a zgariat putin bara si mi-a slabit numarul si l-am pus in parbriz ca sa nu il pierd.

          a doua pentru viteza 62km/h in localitate si jenti
          daca o tin asa o sa ajung sa merg cu bicicleta cu masina doar la ocazii speciale

          Comment


          • unde se poate intampla asa ceva decat la noi romanii !!

            Comment


            • un sfat pentru spatele masinii
              Attached Files

              Comment


              • super culoarea!
                super tuning-ul!
                super difurile!
                felicitari!
                lipsa text

                Comment


                • tovarase... jos palaria! felicitari!

                  la interior nimic ??? nici o poza ?

                  Comment


                  • mishurs: am o gramada de idei la cum as putea sa modific masina dar............. la fel ca toata lumea am multe prioritati in perioada asta precum:
                    - neluarea de amenzi pentru ca deja am luat 18 pct intr-o luna majoritatea pe jenti, am cheltuit o gramada de ani pe amenzi si timp pierdut.
                    - intentionam sa ma duc la nationala de la sibiu dar permisul meu va fi suspendat
                    - viitoarea nevasta se inscrie la facultate
                    - peste aproximativ doua luni ma insor ca de......

                    in ciuda crizei si a legilor proaste din romania nu o sa ma las, o sa modific in continuare si ma simt mandru ca sunt persoane care apreciaza eforturile mele

                    Comment


                    • ti-am urmait topicul de la inceputuri si totusi nu am vazut poze recente de la interior ... sau nu ai umblat inca in acea zona?

                      Comment


                      • esti din valcea e normal sa ai probleme cu politia....sunt de parere ca sunt cei mai scabosi politai care i-am intalnit....in zona de acolo am ramas fara permis odata

                        Comment


                        • imi pare rau cristi pentru amenzile luate si pentru puncte, ca de asa e politaiu' roman sau mai bine zis "valcean" dupa cum spunea si "darkman"
                          numai bine

                          Comment


                          • inca nu am umblat absolut deloc la interior dar sper sa ii vina vremea candva.

                            Comment


                            • Jantele sunt mortale,culoarea la fel.....totul.De nota 10+ sta pe drum.

                              Comment


                              • va multumesc pentru mult aprecieri

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google