Prestige 16v

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    marx: e greu sa devina inutilizabila...masina asta ...daca ii schimbi tot ce trebuie la timp....) te va lasa motoru la 500 de mii doar atat...

    Comment


    • #17
      Frumoasa masina si ai facut o alegere buna referitor la echiparea masinii. Sa ai grija de ea si cat mai multi km fara probleme!

      Comment


      • #18
        salut
        ai zis ceva despre un k&n. este vorba de filtru ? daca da imi poti arata si mie un link cu el ?
        From Miami 2 Ibiza
        Voucher
        http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

        Comment


        • #19
          foarte tare masina marx...sa o stapanesti sanatoasa

          Comment


          • #20
            Originally posted by Mikelangelo View Post
            Nu stiam eu a cui e uratenia aia de la kiss , scuzele mele pt sarcasm, chiar am aruncat o privire la ea apoi a trebuit sa golanesc cu zifu, rent a driver daca ma intelegi.

            PS: la multi ani!! 1an si 10 zile
            nu am inteles ce vrei sa zici ! poate ma faci sa inteleg

            Comment


            • #21
              off-topic: nu stia a cui e masina - atunci cand Mikelangelo era soferul lui golanu'(ca el nu are inca carnet) - asta se intampla in seara in care golanu si-a luat ats-urile - adica pe kiss
              on-topic: frumos prestige - dar mai ales frumos motorasul - imi place cum "trage" si imi place ca ai grija de ea si nu o incarci...
              B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

              Comment


              • #22
                am inteles acum. cand zici sa nu o incarc la ce te referi ? sa nu bag greutate pe ea ?
                am de gand sa o trec pe la DOC ca m a facut un Hyundai Acent 1.6 16v 113 cai de am plans.

                Comment


                • #23
                  frumoasa masinuta,la multi Km fara probleme.....hai cu tunatu
                  Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                  Comment


                  • #24
                    tunatu cand io avea bani sa bag in ea. acum ma chinui sa ii gasesc un maner si o husa pentru schimbator sa se asorteze cu interiorul si sa fie de bun gust nu panarame din targ

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by Canto View Post
                      off-topic: nu stia a cui e masina - atunci cand Mikelangelo era soferul lui golanu'(ca el nu are inca carnet) - asta se intampla in seara in care golanu si-a luat ats-urile - adica pe kiss
                      on-topic: frumos prestige - dar mai ales frumos motorasul - imi place cum "trage" si imi place ca ai grija de ea si nu o incarci...
                      Acum sa explic si eu
                      off-topic: da, Canto a explicat perfect ceea ce am sugerat eu mai la deal.
                      on-topic: Canto vroia sa spuna prin "incarcat" ca nu ai pus cine stie ce autocolante, croame, sigle si alte nebunii la exterior/interior (papitoi, ratuste si braduti), ai pastrat masina curata asa cum ar trebui sa fie varianta ta de echipare. Sa aibe prestanta.
                      Logan PH2 1.4 MPI ABS+AFU+GPL ProiectoareEchilibru perfect.

                      Comment


                      • #26
                        nu incarc. doar niste chestii finute de bun gust ii voi face. mi am schimbat ledurile din bord si de pe consola. o sa revin cu poze.

                        Comment


                        • #27
                          Frumos golan asa cum e din fabrica.vad ca esti prin cartier
                          Attached Files
                          Dau 2000 de parai si cumpar tot...

                          Comment


                          • #28
                            nu imi dau seama unde eram aici. poate imi reimprospatezi memoria

                            Comment


                            • #29
                              foarte frumos sa te poarte cu placere la cat mai multi km fara incidente neplacute

                              Comment


                              • #30
                                Multi km fara probleme si poate ne sincronizam candva cu o excursie alpina.

                                NGK iridium ? Dupa ce am citit pe forum si mi s-a comunicat direct de la sursa ca exista probleme cu modulul de ABS, am renuntat la idee si am pus bujii "Reno" cu 2 electrozi.
                                NGK iridium am folosit cu succes pe Supernova unde pe langa o mica reducere a consumului la mers normal au adus si un raspuns sesizabil mai bun la orice turatie si sarcina. Dupa 50.000 km cand am vandut-o cu ele-n motor, functionau impecabil si in mod sigur vor ajunge la 90.000 km fara cusur.

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google