MSR- Putin Altfel...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    imi place mult culoarea si da bine cu jante albe are dreptate Mishu

    Comment


    • #17
      foarte ingrijita masina tine-o tot asa, frumoase jantele... sa o stapanesti sanatos, cati mai multi km si fara incidente
      http://www.loganclub.ro/forum/member.php?u=18685

      Comment


      • #18
        frumos golanu o sa fac timp si pentru intalniri sa il vad live bafta in continoare
        sigpicyahoo messanger :goody7ronaldo

        Comment


        • #19
          In talon ce scrie? E Dacia sau Renault? Masina este foarte tare nene, imi place, se vede ca a fost facuta pentru export, parerea mea, nu stiu daca a fost facuta special pentru Romania. Rosu toreador, e frumos rau visiniul cum da pe Logan, din fericire a nimerit si tata pe a lui tot visiniu, sa ai grija de ea. Frumoase foc si jantele, ar merge un set de dungi de cupa albe. Spor in continuare!

          edit: bara spate este din fabrica sau ai pus-o tu? Nu cred ca aveau ei bari de-astea in 2005.
          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

          Comment


          • #20
            Arata prea bine culaorea caroseriei cu interorul asta de kiss....o intrebare cum ai prins stingatorul acolo????
            In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
            sigpic

            Comment


            • #21
              Originally posted by aleXpeed View Post
              In talon ce scrie? E Dacia sau Renault? Masina este foarte tare nene, imi place, se vede ca a fost facuta pentru export, parerea mea, nu stiu daca a fost facuta special pentru Romania. Rosu toreador, e frumos rau visiniul cum da pe Logan, din fericire a nimerit si tata pe a lui tot visiniu, sa ai grija de ea. Frumoase foc si jantele, ar merge un set de dungi de cupa albe. Spor in continuare!

              edit: bara spate este din fabrica sau ai pus-o tu? Nu cred ca aveau ei bari de-astea in 2005.
              Nu a fost facuta pentru Romania (nici echiparea si optionalele nu sunt aceleasi), au fost doar 50 buc care s-au imprastiat in europa (germania, franta, elvetia, italia, spania etc) ca si masina de prezentare pentru ziaristi, dupa ce au rasturnat-o p'aia nemtii. Ei trebuiau sa le foloseasca 6 luni gratuit, si apoi sa scrie un articol obiectiv referitor la masina ca ansamblu (comportament rutier, consum, ergonomie etc). Dupa 6 luni au fost repatriate si vandute ca vehicule de ocazie.
              Dacia scrie in talon, ca la noi trebuie sa faca macar 300 de buc ca sa se omologheze, sau sa o aduci din Brazilia, sau India, sau Rusia (asa se comercializeaza acolo, sub sigla Renault). Bara spate am pus-o a doua zi dupa ce am vazut poze (din uzina) cu loganul ph2. Comanda la uzina, interventii, vehicul imobilizat etc. Apoi au inceput sa apara in Craiova cate una cate una,

              Originally posted by gmv97 View Post
              Arata prea bine culaorea caroseriei cu interorul asta de kiss....o intrebare cum ai prins stingatorul acolo????
              acolo a fost montat. daca mergi la dealer si-ti iei un stingator (nu d'ala spray) ai sa vezi ca vine cu un suport pe el si instructiuni de montaj (un model dupa care sa montezi si sa dai gaurile de prindere pentru suport).
              Last edited by chroma; 26 March 2010, 22:05. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • #22
                Originally posted by icstrem_no1
                tare combinatia dintre jenti si culoarea asta visinie
                este? asa am zis si eu. mersi de aprecieri. hai sus si cu critici: sa iasa ceva constructiv

                Comment


                • #23
                  frumoasa masina si de editie, spor la modificat in continuare
                  sigpic #

                  Comment


                  • #24
                    Super tare masinuta,mi-ar fi placuta si mie una asa,imi place bara pe fata,sti daca se gaseste la uzina asa ceva?
                    Logan PH2 - 1.6,16v
                    Logan PH1 - 1.6 MPi

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by Laur-ZCL- View Post
                      Super tare masinuta,mi-ar fi placuta si mie una asa,imi place bara pe fata,sti daca se gaseste la uzina asa ceva?
                      bineinteles ca se gaseste

                      Comment


                      • #26
                        frumusica masina ! daca erau si atunci cand am luat eu masina in 2007 si pe culoarea mea ...asa fii luato si noua !
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          imi place culoarea e un visiniu aprins. bara spate si stopurile sunt dementiale.

                          succes :P

                          p.s si eu am aceeasi culoare ca a ta :P
                          From Miami 2 Ibiza
                          Voucher
                          http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

                          Comment


                          • #28
                            aproape gata si iluminarea interioara: la fiecare usa si la spatiul pt picioare fata spate. mai am sa montez o plafoniera cu 3 spoturi pentru locurile din spate.
                            si sa nu uit.... sistemul antiefractie ultraperfomant. canin
                            Attached Files

                            Comment


                            • #29
                              Sal, frumoasa masinuta ai, dar am observat genti de 16', le ai scrise si in carte?
                              Super alarma!!!

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by blacired View Post
                                Sal, frumoasa masinuta ai, dar am observat genti de 16', le ai scrise si in carte?
                                Super alarma!!!
                                nope, inca ma zbat cu domnii de la RAR Dolj. Sa vedem ce iese, eu sper sa le omologhez. daca nu, asa cum am mers 5 ani.... am avut probleme 1 singura data cu jante pe 18 (mi-au ridicat certificatul), insa de atunci sunt 2 ani si m-au oprit de x ori, insa nu m-au intrebat nimic de jante. baieti buni pana acum.

                                este cel mai bun sistem de securitate (garantat nu se apropie nimeni).

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google