MSR- Putin Altfel...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Salut,
    hai sa te critic eu: cred ca sigla fata ar fi fost bine sa umple tot spatiul din grila...incearca sa gasesti una mai mare...
    In rest felicitari maxime pentru culoare, arata superb, cred ca este mai frumoasa in realitate decat in poze...

    Comment


    • #92
      critici? fa si tu niste poze calumea, o masina asa frumoasa merita "trasa" in poze ;)
      " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

      Comment


      • #93
        Originally posted by detail View Post
        Salut,
        hai sa te critic eu: cred ca sigla fata ar fi fost bine sa umple tot spatiul din grila...incearca sa gasesti una mai mare...
        In rest felicitari maxime pentru culoare, arata superb, cred ca este mai frumoasa in realitate decat in poze...

        siglele mai mari au alta prindere, si vin atasate de un suport. In plus, cele mai mari au alta curbura (mai exact nu prea au curbura, sunt aproape drepte)

        Originally posted by Tudor View Post
        critici? fa si tu niste poze calumea, o masina asa frumoasa merita "trasa" in poze ;)
        vreau poze buna dar nu am fotograf

        Comment


        • #94
          frumoasa foc masina...,MULTA BAFTA in continuare...!

          Comment


          • #95
            Super masina , culoarea ai nimerit o bine ,dar cred ca nu se asorteaza jantele cu paravanturile alea de la geamuri, nu sunt din aceasi tema , in rest sa o stapanesti sanatos si fara probleme ! Bft. la modificari

            Comment


            • #96
              Frumoasa masina. culoarea e super. sa o stapanesti fara evenimente
              sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...2.html?t=27652

              Comment


              • #97
                Poze ti as fi facut eu dar sunt din Braila. Pozele facute cu telefonul nu ii scoate in evidenta adevarata frumusete

                Comment


                • #98
                  Originally posted by sor7n View Post
                  Super masina , culoarea ai nimerit o bine ,dar cred ca nu se asorteaza jantele cu paravanturile alea de la geamuri, nu sunt din aceasi tema , in rest sa o stapanesti sanatos si fara probleme ! Bft. la modificari
                  sunt fumator si paravanturile au un rol practic (nu mi-au placut niciodata dar viciul meu le impune.asta este, pana imi gasesc alt viciu

                  Originally posted by cristi_alex View Post
                  Frumoasa masina. culoarea e super. sa o stapanesti fara evenimente
                  mersi la fel

                  Originally posted by Vladimir View Post
                  Poze ti as fi facut eu dar sunt din Braila. Pozele facute cu telefonul nu ii scoate in evidenta adevarata frumusete
                  stiu, tocmai d'asta as vrea niste poze facute de un "pozar" cu experienta, cu scule, unul care sa stie sa se joace cu umbrele si lumina.


                  din pacate ieri a suferit un mic incident: un neatent cu asigurare la Carpatica mi-a sters (eu fiind oprit pentru a acorda prioritate altor vehicule) bara spate si putin din aripa de spate, ambele pe partea stannga. Si pentru ca traim in Romania, pentru ca pilele lucreaza, pentru ca politistii platiti din banii nostri asculta niste ordine ierarhice fara sa cantareasca adevarul si fara sa-si faca datoria in litera si spiritul legii ghiciti cine a iesit vinovat? EU. Asa ca ma vad nevoit sa cheltuiesc niste bani in instanta pentru a-mi repara cotetul (in loc sa-i bag in el) pur si simplu pentru ca am fost lovit de un cap in nori la 7 dimineata. Din motive de genul asta vedem batai in trafic (desi nu sunt de acord cu genul asta de manifestari parca incep sa inclin ca asa trebuie sa ne comportam), din aceleasi motive ma gandesc foarte serios sa emigrez. Nu mai scriu nimic. Sunt prea nervos si frustrat.

                  Comment


                  • #99
                    imi pare rau pt ce ai patit mai ales ca e vb de o masina asa "rara" cu o culoare rara, pregateste-te cu nervi de otel pt instanta ca o sa dureze, si app vezi ca poti contesta procesul verbal in termen de 15 zile (sa nu uiti ca este f important termenul in care depui contestatia)

                    Comment


                    • pare rau pentru incident
                      vrei critici? pune`i arcuri sport

                      Comment


                      • suntem pe aceiasi unda.pacat pentru incident.
                        sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                        Comment


                        • Eu cred ca atunci cand va sosi momentul sa dau de permis si imi va face vreunu vreo faza de genu asta il voi strange cu mana mea de gat,,,dar asa cum ai spus din pacate traim in ROMANIA.

                          Comment


                          • am pus si eleronul de luneta, poze curand.

                            Comment


                            • Deci frumoasa masina, cum ar arata bara ta badgeless, wow
                              MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                              Comment


                              • azi a primit scaune cu masaj http://www.be-loud.ro/produse/Subwoo...rgy_EBX_300_R/

                                si http://www.be-loud.ro/produse/Amplif.../MPX/MPX_2500/

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google