My HCB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Parerea mea e ca nu ai cu ce sa asortezi rosu,asa ca lasa-le asa.

    Comment


    • Cred ca o sa le fac ca in poza a doua.daca nu imi place le las asa.

      Comment


      • Mai pun o poza cu pozitile aprinse noaptea.
        Attached Files

        Comment


        • Originally posted by cosmin83 View Post
          Ce de praf pe aici,azi am avut timp si am facut masina luna,ultima poza bonus.
          Frumoasa masina.
          Ar merge o barbita de cauciuc pusa in partea de jos a barei din fata.
          Ca sa inchizi spatiul dintre coltare. Cred ca merge si ceva din plinta de pvc neagra.
          Logan GPL 1.4

          Comment


          • Mersi,in curand cred ca o schimb ii pun ori de golf3 sau opel astra,dar mai intai sa fac niste probe sa vad cum arata.

            Comment


            • sa inteleg ca se potriveste barbita de golf3 sau opel astra??
              MY RYDE http://www.loganclub.ro/forum/zuzus_72_bmc-t44764.html

              Logan din Bicaz (Neamt)

              Comment


              • Nu stiu inca nimik,cand vin in tara o sa fac niste probe,si atunci o sa vad care cum sta mai bine.

                Comment


                • daca pui barbita,banuiesc ca vei da jos coltarele. Daca le vei vinde, ma ai ca si client!
                  MY RYDE http://www.loganclub.ro/forum/zuzus_72_bmc-t44764.html

                  Logan din Bicaz (Neamt)

                  Comment


                  • Ok,esti primul pe lista.

                    Comment


                    • melcu ala esti tu? ca deregula tu te misti ca melcu )))
                      Golan Ambition 1.5 Dci 70 de cai

                      Comment


                      • Originally posted by cosmin83 View Post
                        Sambata am avut putin timp si am facut curatenie la motor,si cateva poze cu noile lupe,saptamana asta o sa fac o proba cu halogenele galbe sa vad cum vor bate noaptea?
                        ce ai folosit la curatarea motorului ? m-as apuca si eu, dar mi se pare munca de nebun linistit. ar trebui sa beau vreo 10 beri ca sa am rabdare. dar tot ar trebui s-o fac ca de 4 ani, de la iesirea din fabrica, n-a fost curatat.
                        de opritoarele portierelor ce sa mai vorbesc ?!
                        voiam sa pun si obturatoare de praf, dar mi-e frica ca vor mentine umezeala in usi. fara ele parca mai e o ventilatie in plus.

                        Comment


                        • Eu unu mi-am pus obturatoare de 2 ani si nu a mai intrat mizerie in usi,motorul l-am spalat cu un jet de apa de la distanta apoi l-am sters cu carpa,si dupa aia am dat cu silicon pe furtune.
                          Raulissimo-nu,de fapt ala esti tu

                          Comment


                          • mie nu de mizerie mi-e teama, aia se curata, ci de apa. bolala loganurilor nu e praful, ci rugina.

                            Comment


                            • De apa nu are cum?daca te uiti la usa jos sunt niste gauri pe unde se scurge apa,eu am trei gauri de scurgerea apei,din contra daca iti intra si praf cu pa se poate infunda,atunci e nasol ca tine apa in usi.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google