My HCB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Like. Sper ca ai antifurt-uri!
    My turbo lag, give your MPI, a chance

    Comment


    • Te-ai pregatit bine de iarna vad ;))
      Prea multii prostii pentru o tara asa mica

      Comment


      • de ce nu le-ai facut alta culoare ? tot negre ?!

        Comment


        • andrei_mircea antifurturi nu am,dar urmeaza sa le cumpar
          Capucino:> normal,cel mai important e siguranta familiei mele,acuma vreo trei ani nu mai am treaba cu ele
          B997NDL le-am facut negre ca sa dea bine cu culoarea masini,eu zic ca arata mai bine asa.

          Comment


          • eu te-as sfatui totusi sa renunti la ele. nici n-am reusit sa le vad rostul.
            daca ai aparatori de noroi pe fata, nu ai probleme.
            am mers de multe ori pe drumuri de tara si cu criblura si n-a ajuns nicio pietricic[ acolo. ca sa nu mai spun ca strica mult aspectul masinii, parerea mea... cam ca la telecomandele tinute in pungi de plastic.
            la duster si stepway se incadreaza in stil, dar la logan...

            Comment


            • La aia ma gandeam si eu sa renunt la ele.

              Comment


              • Ai face bine daca ai pune o folie transparenta in loc de aparatori. Am un vecin cu un Logan din 2006 cu aripile pestrite , de la pietricele si alte minunatii. La a mea am protectii , am observat la cea din spate dreapta ca are pe conturul protectiei vopseaua "cojita" , abia se observa , pe o portiune de 3-4mm , am impresia ca "cojitura" pleaca de undeva de sub protectie si chiar mi-e frica de ce o sa dau daca le desfac.
                I changed her oil , she changed my life
                sigpic

                Comment


                • uita-te pe strada la cele fara aparatori si vezi daca au ciobituri..













                  eu zic ca sunt legende. eu n-am absolut nimic de 4 ani, cat are masina.

                  Comment


                  • Asa am sa fac,o sa studies putin loganurile,si eu le am de petru ani si ceva,si nu am avut nici un punc de rugina,cred ca o sa le montez din nou.

                    Comment


                    • aia au fost primii 4 ani. de acum o sa rugineasca si fara aparatori, ce sa mai zic cu ele ?! ar insemna ca toate masinile din romania sa fie varza de la pietricele, pentru ca in afara de logan si jeepuri, nu mai are niciuna aparatori. ce se fac aia cu bmw-uri ? pun aparatori ?! as vrea sa vad unul... sa fim seriosi. si arata uraaat rau pe un sedan. tu faci cum vrei. vezi cati de pe forul le au si cati nu. doar n-o ploua cu pietre la resita, si nici arunci nu ti-ar folosi.

                      Comment


                      • Sa stii ca am vazut si Focusuri 2007-2008 cu aripile ciobite. Si in legatura cu ( , ) comparatia cu Bmw etc. nu imi spune ca noi pe Ligheanuri avem aceeasi calitate a vopselei/tablei cu cea de la casele mai mari.
                        I changed her oil , she changed my life
                        sigpic

                        Comment


                        • si restul ?! fiaturi, clio...etc ? asta e o sperietoare aiurea.
                          si dintre loganuri cred ca sunt mai putin de 15% cu aparatori.
                          uitati-va pe strada.
                          am vazut destule care nu mai aveau aparatori, dar la care rugina desena perfect forma aparatorilor ce au fost scoase prea tarziu,
                          uita-te sa-mi spui cate ciobituri vezi in zona aparata la masinile fara aparatori.

                          Comment


                          • Momentan nu le pun,ma gandeam sa pun folie transparenta,ce ziceti?

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google