My HCB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • e foarte ok pretul. asa e pe acolo. cand il aud pe frate-miu la ce bani face lucrari prin jud Hunedoara, imi vine sa-l bat. dar deh, noi suntem bucuresteni.

    Comment


    • Eu zic ca merita schimbat o data la 5 ani,si nu costa foarte mult.

      Comment


      • TREBUIE schimbat, nu numai ca merita. am lasat lichidul de frana, uleiul din cutia de viteze si lichidul de servo pentru la primavara. anul asta am avut si distributia si nu ma prins foarte in bani.

        Comment


        • Originally posted by cosmin83 View Post
          Mersi frumos de informatie,eu am fost o data la ei si or zis ca nu au,si nici pe comanda nu or gasit.
          referinta e 7700302762 si ar trebui sa mai fie in stoc. Incearca si al dealer daca poti, poate e unul mai cu chef de lucru.
          Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

          Comment


          • Eu am facuto acuma,ca la inceputul anului am asigurarea,casco si ITP-ul,ce mito nu
            Mersi frumos de cod.

            Comment


            • Si pozele de la servis,discurile au deja 135.000km si mai merg inca vreo 50.000km.
              Attached Files

              Comment


              • Hah , la mai mare .. Si cand te gandesti ca eu urmeaza sa iau al 3-lea set de discuri in nici 89.0000 de km ) ....

                Comment


                • Pai cum de reusesti sa la distrugi asa repede?primele placute le-am schimbat la 30.000sau 40.000km nu mai tin minte sigur dat mai mergeau inca 20.000km mai aveau undeva la 20%,masina a mai primit un set de becuri galbene in pozitii.
                  Attached Files

                  Comment


                  • Azi am observat ca martorul usi deschise imi sta aprins,care ai fi problema?

                    Comment


                    • Verifica contactorii de la usi, sigur unul nu mai functioneza.
                      sigpic

                      Comment


                      • La aia ma gandeam si eu,ca ieri am spalat masina si poate a intrat ceva apa pe acolo,mai ales ca usile din spate nu mai sunt cauciucurile alea.

                        Comment


                        • E la aia de pe spate sigur , daca nu are cauciucul nu face contact la capat pune pe cineva intr-o parte , tu tine in cealalta apasat la maxim si se va stinge. Am avut si eu problema asta cu un contactor pe spate
                          I changed her oil , she changed my life
                          sigpic

                          Comment


                          • Am sa incerc in seara asta ca ziua nu imi dau seama,pentru ca nu imi sta aprins martorul 100% ii o tensitate mai scazuta,si numai seara o vad,mersi.

                            Comment


                            • Si un numar de km frumos
                              Attached Files

                              Comment


                              • frumos ar fi fost 0000000, nu asta

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google