My HCB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ba da eu o conduc,dar plec din tara cu masina si vin in toamna,momentan nu mai am timp.

    Comment


    • Drumuri bune si sa va intoarceti cu bine acasa ! Toate cele bune !!!

      Comment


      • Mersi frumos emilemy,in sfarsit am reusit sa lipesc prinderiile de la capacul motor cu un silicon special de motor.
        Attached Files

        Comment


        • Salut! Vad ca si la tine e ulei la imbinarea asta. E normal??? E cumva crapat cauciucul ala?? La mine se aude la relanti un scartait din zona aia si nu stiu de la ce poate sa fie....
          Attached Files

          Comment


          • Si eu am curatat EGR-ul ieri si la fel am scurgerea aia acolo , cred ca e ceva "normal" ) cosmine ia un tub dinala de silicon cand vii in it )
            Golan Ambition 1.5 Dci 70 de cai

            Comment


            • cosmin112-nu stiu daca e normal dar am sa ma interesez sa vad cat costa unul sa il schimb,se pare ca e crapat din cauza colierului,meseriasi de la dacia a strans ca tarani.
              raulissimo-la ce iti trebuie?

              Comment


              • Ce intrebare pui ) .. capacu ala mi se mai tine intr-un singur bump )) ca deh .. mai taie din ele da-le drec )))
                Golan Ambition 1.5 Dci 70 de cai

                Comment


                • Pai atunci il aduc pe al meu sa nu mai cumpar altul.

                  Comment


                  • Salut Cosmin,eu am aruncat demult capacul ala,la ce calduri sunt pe aici numai capac nu-mi trebuia si in afara de asta parca fara capac e mai aerisit motorul,bafta!

                    Comment


                    • Cosmin si raul unde sunteti in italia? Poate punem de o adunare. Mai am 2 prieteni cu loganuri aici.

                      Comment


                      • Adil-fara capac mi se pare e cam zgomotos plus ca nu prea imi intra mizerie pe la injectoare si bujii.
                        L3on_rgby-eu lucru langa Ravena mai exact in statiunea milano marittima,poate o sa ne intalnim,eu vin in italia cam prin 22-25 luna asta.

                        Comment


                        • Eu is lângă bologna. La ravena tot merg vara

                          Comment


                          • Atunci ne intalnim la Ravena,ne mai auzim noi cand vin in italia ok.

                            Comment


                            • Mai intri pe aici sau îți dau nr de telefon? Au astia la wind niște oferte bune de tot pt net.

                              Comment


                              • Eu mis stabilit langa Torino , provincia Vercelli , vin la Ravena doar ca mi dor de Cosmin
                                Golan Ambition 1.5 Dci 70 de cai

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google