My HCB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Folia am puso singur,cu putina grija o sa reusesti,folia e pusa din doua bucati,o parte din folie am lipito pana la sudura iar a doua pana la capat,bafta.

    Comment


    • Si un numar frumos de km,in rest nimik nou,poate saptamana viitoare o sa imi fac timp pentru pragurile,ca le am de doi ani in casa
      Attached Files

      Comment


      • ohoooo , multi inainte fara probleme

        Comment


        • Mersi,si tie la fel.

          Comment


          • Multi km in continuare si fara probleme!

            Comment


            • Mersi frumos,si tie la fel fara plrobleme.

              Comment


              • De ieri masina a trecut la jantele de vara.
                Attached Files

                Comment


                • nu e cam devreme, mai ales in resita ?!
                  eu n-am curajul nici in bucuresti.
                  in multi ani "zapada mieilor" a fost mai mult a berbecilor, avand si 30 de cm.
                  nu te omoara nimeni ca speli rotile in cada ?!

                  Comment


                  • Vopseste tamburii in negru ca strica aspectul!
                    MY CLA

                    Comment


                    • In resita sunt 15 grade de vreo saptamanaiar cu rotiile in cada era sa ma omoare nevastamea.
                      La asta ma gandeam si eu,dar le voi vopsi sambata daca am timp.

                      Comment


                      • E bine ca ai scapat si nu te-a omorat .... Mult succes in continuare cu masinuta ...

                        Comment


                        • Mersi,data viitoare nu cred ca mai scap

                          Comment


                          • Azi am vrut sa montez pragurile dar imi da cu virgula,cei care ati pus praguri puteti sa imi dai mai multe detali va rog,ati dat cumva si gauri in prag?sau pur si simplu le-ati lipit.

                            Comment


                            • scuze pentru off topic,dar banuiesc ca pragurile vin prinse cu ajutorul acelor 2 gauri ,daca pragurile vin prinse de ele cricul unde mai vine bagat cand "salti" masina ?
                              Cand vrei sa faci un bine gandestete de 2 ori!

                              Comment


                              • Pai ma gandesc ca poti sa ridici masina,sunt destui care or pus pragurii atunci ei cum ridica masiniile?maine am sa fac si o proba sa pun pragu de forma si sa ma uit la gaura de ridicare daca mai am acces,dar pe mine ma intereseaza mai exact daca trebuie sa dau gauri sau numai silicon?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google