My Car => GJ-61-ULY

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • prima data a fost facuta cu bani foarte putini si apoi pe parcurs am inceput sa investesc sa o scot la lumina.accidentu acela a fost binevenit pentru ca nuanta mea de vopsea nu o scot decat reprezentantele si costa foarte mult.
    Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

    Comment


    • accidentul a prins bine si la culoare si la proiectoare, care dupa vad ca au aparut originale
      sigpic

      Comment


      • le aveam originale inainte de accident cu mult timp. poze facute astazi
        Attached Files
        Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

        Comment


        • aoleu ce e cu stickerele alea??? sigla de 1.2 si ditamai muffler dublu...normal ca rade lumea de loganuri...si atata logan f1 cup, care nici nu exista pe masina cu 1.4..nu stiu ce e cu febra asta...
          sigpic

          Comment


          • sau pentru a nu o mai cunoaste lumea ii face portbagaj clean, macar asa se mai gandesc..."o fi 1.6 16v?"
            sigpic

            Comment


            • sau 1.2 ala e pus la intimidare.
              Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

              Comment


              • intimidare, intimidare...da 1.2 te cam face cu 1.4 al tau
                sigpic

                Comment


                • ai primit cumva de la Mos Craciun stickerele cu "logan f1 cup" si nu ai stiut ce sa faci cu ele

                  dale josss!!...Mult mai bine arata fara ele

                  Comment


                  • Originally posted by - Geo - View Post
                    intimidare, intimidare...da 1.2 te cam face cu 1.4 al tau
                    Mai da-l dracu' de 1.2 ca si in timpii stock dati de fabrica, 1.2 este mai slab decat 1.4.
                    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                    Comment


                    • 1.2 are alta cutie, putin mai bine etajata si fiind 16 are cuplu putin mai repede..cu un sofer care stie ce face e peste 1.4 asta lesinat..da sa nu poluam topicu degeaba..nu ma refeream strict la el ca il face, ca nu ma intereseaza, ci ca si cu sigla de 1.2 "la intimidare" sau de 16v tot nu poate sa impresioneze pe nimeni, din punct de vedere al puterii,daca era v6 si scria 1.2 da d aia nu se potriveste muffleru
                      sigpic

                      Comment


                      • ai avut probleme ceva cu jante ma refer la politie?as vrea sa achizitionez jante 215/45 r 17 si momentan ma interesez la ce icare au.
                        Felicitari pt medificari sunt cu gust.

                        Comment


                        • nu am avut nicio treaba pana acum cu politia pentru ca nu am trecut in certificat dimensiunile la ele. noile jante =>
                          Attached Files
                          Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                          Comment


                          • Salut.Personal , nu imi plac stikerele, si cred ca s-ar fii potrivit alt model de jenti.Daca tie iti plac, bucuta-te de ele.Incearca sa faci porbagajul clean, o sa dea mult mai frumos si o sa inchizi cura celor care compara diferite motorizari pe topicul tau.
                            Last edited by alex.dinca91; 10 January 2011, 20:23.
                            Astept cat mai multe opinii : PH-22-BFC

                            Comment


                            • frumoase foc jantele,fara comentari...

                              Comment


                              • Sincer, as fi preferat OaZ-ele. Sper ca le pastrezi si pe alea.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google