My Car => GJ-61-ULY

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mishu View Post
    mi se pare mie sau e o diferenta de culoare ? intre usi ?
    a spus de la inceput ca nu i a nimerit vopseaua la primu incident si ca e diferenta mare si o sa remedieze
    sigpic

    Comment


    • frumoasa masinai ar sta bine cu arcuri si clean
      AdY_JmL_2015

      Comment


      • o intalnire fulger
        Attached Files
        Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

        Comment


        • o noua sedinta foto
          Attached Files
          Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

          Comment


          • arata bine rau masina dar da-i jos stickerele aleaca parca nu-s de acolo (parerea mea)

            Comment


            • pai nu's de acolo pentru ca sunt de clio f1..si forma aia vine perfect pe barile de clio, pe logan n are nici o treaba...
              sigpic

              Comment


              • frumoasa masina. s-o stapanesti sanatoasa!!!!!!!!
                Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                Comment


                • re

                  Frumoasa masina...pacat ca ai dat jantele alea oz k erau super faine..

                  da farurile de le-ai avut inainte le mai ai k as vrea sa pun unele q ochiuri??
                  Last edited by gj18din; 17 February 2011, 22:56. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • poi daca te intereseaza am un set.ramane sa ne intalnim.lasa-mi un pm cu nr tau si te sun eu.
                    Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                    Comment


                    • noua achizitie a sosit. maine poze cu ele pe masina
                      Attached Files
                      Last edited by iulyancosty; 23 February 2011, 23:04.
                      Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                      Comment


                      • Mdah,asea da.Prea tarziu,ca eu deja le vazui pe masina,mijto jantele imi plac!
                        Building a small beast...Pasionat de fiarele vechi,care merg mai spectaculos ca plasticele de ultima generatie!sigpic

                        Comment


                        • nu te lasasi pana nu pusesi o poza...!

                          Comment


                          • Chiar faine jantele. Sa ai parte de drumuri bune pentru ele si sa le invarti cu placere

                            Comment


                            • Ce faci ma????? , incerci sa ma copiezi ?????????
                              Sa le invarti cu placere , sper sa le pui pentru intalnirea de la Visina.
                              sigpicTransport marfa !

                              Comment


                              • bia uiti ca alea au fost ale mele? astea sunt pe 16. va multumesc pentru urari
                                Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google