My Car => GJ-61-ULY

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sau lasa ca nu le mai iau ...pun table asa cum a venit masina de la mama ei
    Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

    Comment


    • O poza pentru 61ULY , bafta !!!!!
      Sper sa-i placa !!!!!!
      Attached Files
      sigpicTransport marfa !

      Comment


      • minunat au iesit, multumiri tie mary
        Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

        Comment


        • da,frumoase manerele,dau bine cu restul...,dar totusi fara jante,arce,acum e mai inalta ca a mea...

          Comment


          • am arce, jante, dar cat mai stocksi am si capace...ce frumos merge acum nu mai topaie consum mai mic
            Attached Files
            Last edited by iulyancosty; 8 April 2011, 09:57.
            Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

            Comment


            • ce treaba au arcurile si jantele cu consumul ?

              Comment


              • arcurile nu mai topaie si jantele au o foarte mare problema la consum. cu astea am 7 .2 prin oras pana in 7 .5 iar cu cele pe 16 nu scoteam sub 9. erau foarte grele si anvelopele erau late 225 fata 185. lucru probat.
                Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                Comment


                • Plafonul l-ai vopsit sau e colant?
                  cat te-a costat?
                  sigpic

                  Comment


                  • colant si m-a costa 150 ron materialul si o sticla de suc
                    Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                    Comment


                    • sticla de suc pt.ala care ti l-a pus,nu...!?le are baiatu

                      Comment


                      • Originally posted by iulyancosty View Post
                        arcurile nu mai topaie si jantele au o foarte mare problema la consum. cu astea am 7 .2 prin oras pana in 7 .5 iar cu cele pe 16 nu scoteam sub 9. erau foarte grele si anvelopele erau late 225 fata 185. lucru probat.
                        pai ce vrei ma , daca v`a luati roti doar de design , sti cum e , smecheria se plateste

                        Comment


                        • Da FOF, ca tu pe primele le luasei pentru performanta


                          Eu nu inteleg ce rost are numarul ala gigant pe fata Ar trebui sa-ti pui normal ca vine mai bine
                          sigpic

                          Comment


                          • era vorba de cele de megane, cele pe 16 ca mi-au picat intr-un pret bun si am castigat dublu la ele.cand aveam OZ-urile nu se simtea nimic. vor fi singurele roti de care imi pare rau.
                            Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                            Comment


                            • cand zici oz , deja se face liniste
                              iamagi , diferenta era de un kg si ceva intre ats si cele vechi , deci nu , le`am luat sa`mi fac freza in ele .

                              Comment


                              • Eu zic sa dai jantele alea,oricum aratau nasol...pe masina ta
                                http://www.loganclub.ro/forum/focusul_meu-t39113.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google