My Logan AG-65-VMC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    hai k esti bagabont)))
    AG 65 V M C

    Comment


    • #92
      ))))) ai'sa te chis in freza ma !! )) pune mana si vin o sa bem berea aia odata ca vine iarna si mie ca bem ceai cald ))
      sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ght=ride+grecu
      Simply Stance

      Comment


      • #93
        Salut foarte frumoasa masina spor in continuare la modificari.

        Comment


        • #94
          Frumoasa masina.....bafta in continuare!

          Comment


          • #95
            Originally posted by MaDu View Post
            Mai nimic nou... Am dat suspensia jos , cateva maruntaie(boxe pe 16,5 pe fata si alte nimicuri de care nu'mi mai aduc aminte ) si am schimbat 2 seturi de jante)) .S'a plimbat si pana la mare fara probleme)
            frumoasa! un badboy ii trebuie ce arcuri aveai pe ea? si de ce le-ai dat jos, daca se poate spune?

            Comment


            • #96
              @radionight17: mersi.
              @ziko:multumesc la fel!!
              @B997NDL:Arcurile au fost Weitec, motivul...masina nu este doar a mea mai circula si parintii mei cu ea si nu se prea impacau cu ea....Dar sper ca pana in martie sa pun la loc alte arcuri dar de data aceasta H&R, sa fac si badboy si restul....
              AG 65 V M C

              Comment


              • #97
                Arcurile le-ai vandut sau le mai ai?

                Comment


                • #98
                  Le-a vandut....
                  AG 64 P U F

                  Comment


                  • #99
                    Originally posted by MaDu View Post
                    @radionight17: mersi.
                    @ziko:multumesc la fel!!
                    @B997NDL:Arcurile au fost Weitec, motivul...masina nu este doar a mea mai circula si parintii mei cu ea si nu se prea impacau cu ea....Dar sper ca pana in martie sa pun la loc alte arcuri dar de data aceasta H&R, sa fac si badboy si restul....
                    ii zdruncina prea tare? intreb pt ca tot weitec vreau sa pun si eu si am ceva retineri in ceea ce priveste confortul. si cu h&r se vor impaca?!

                    Comment


                    • Nu zdruncina foarte tare,dar merg cam des la tara si drumul nu e tocmai bun...din primavara va trece in proprietatea mea...
                      Ps: vrei si suspensie sport si confort....nu prea se pupa
                      AG 65 V M C

                      Comment


                      • dupa ziua de azi ma indoiesc ca-mi voi pune suspensie sport. azi as fi lasat bara in vreo 3 locuri. si mai ales la parcarea pe nametii de zapada. ce faci cu suspensie sport cand ninge?! de fapt nu prea inteleg ce faceti cu suspensie sport in general... alergati pe undeva?! cred ca majoritatea isi pun doar pt aspect chiar daca ii reduce utilitatea.

                        Comment


                        • B997NDL - Poti sa imi spui si mie cum altii merg si iarna cu 1 spira taiata din arcurile sport? La ei nu mai e iarna?...mergi mai cu atentie asta e..
                          AG 64 P U F

                          Comment


                          • Eu merg cu arcuri sport taiate 1 spira si cauciucuri cu talon de 50 si imi e imposibil sa sparg bara ca e scutul muult mai jos ca bara deci fac partie cu scutu nu cu bara

                            Comment


                            • am stat 20 de minute ieri pana s-o parchez ca nu m-am invrednicit sa-mi iau lopata . si mi-ar fi fos si lene

                              @ CRISTYPuff:crede-ma ca dupa ce au bagat plugurile n-ai cu ce atentie sa mergi. pe strazi unde e locul de parcare al bucuresteanului sunt troiene la rigole (exact unde ar trebui sa vina masina :lol; ) si cred ca am innebunit barile alea. poate la mioveni o fi altfel dar in bucuresti e "groasa" nu mai vbesc de zapada. sa ai o masina lasata cu h&r si eventual cu spira taiata si sa trebuiasca sa iei ceva din cora militari...sa-ti spuna "vecinii" cum e la baza rampei dinspre plazza. nu mai spun de parcari bradulet unde cu logan stoc am 1-2 cm peste bordura sau de sinele de tramvai dun fata afi palace . am un vecin {nu dau detalii ) care umblasa-si dea jantele de 17 " de pe masina, la schimb cu unele de 15". oare de ce ? ce crezi?!

                              Comment


                              • @ B997NDL : Nu te supara, dar cred ca ai ceva impotriva cu masinile lasate si cu jante mai mari ))
                                AG 64 P U F

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google