AB 21 JAN Prestige PH2 1.6 16v

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    ADEVARAT A INVIAT !
    Din pacate nu am avut timp ca am plecat la munca, o sa ma uit cand ajung acasa. in timp ce imi puneam bagajele mam tras un ochi dar nu am vazut tija aia care ar trebuii sa impinga contactu, ci doar un plastic acolo cu o gaura in el, cred ca sa rupt. te anunt cand apuc sa ma uit mai bine ca nu stiu exact ce e acolo. ms de sfat si drum bun

    Comment


    • #62
      Nu e o tija speciala ci e bratul capotei, cel care o tine sus si de care e prins si arcul.
      :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

      Comment


      • #63
        acesta e intreruptorul si eu nu mai am ciocu ala care se apasa, uite acu imi amintesc ca am gasit cuiu ala din plastic prin masina si nu stiam de la ce e, sper sa nu il fi aruncat ms mult de ajutor
        Attached Files

        Comment


        • #64
          Cu placere!
          De-aia nu arunc eu toate maruntisurile pe care le gasesc prin masina... Intr-o zi poate le gasesc locul!
          :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

          Comment


          • #65
            SE VINDE !!!

            Comment


            • #66
              Faina masina, totusi de ce o vinzi ? pret ? Are bara stabilizatoare ?
              http://www.loganclub.ro/forum/bv_55_wss-t42524p10.html

              Comment


              • #67
                ms. da are bara stabilizatoare. din cauza serviciului, trebuie sa fac naveta si imi trebuie un break sau un monovolum pentru bagaje, diesel, mai economic. altfel nu o vindeam pentru nimic in lume, sunt foarte multumit de masina. am cerut 7.200 negociabil pe masina.

                Comment


                • #68
                  Te-am intrebat de bara pt ca a mea n-a avut din fabrica, si se auzea o troncanela infundata undeva pe dreapta, dar dupa ce am pus bara nu s-a mai auzit !
                  Bafta la vanzare !
                  http://www.loganclub.ro/forum/bv_55_wss-t42524p10.html

                  Comment


                  • #69
                    Up 6500 neg

                    Comment


                    • #70
                      Fa-ti thread separat la sectiunea Vanzari, citeste regumalentul...
                      My Ride - Prestige 1.6 16v

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google