Logan galben

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mie imi place cea ce vad un logan galben....care arata bine si nu e taxi.
    Fara Semnatura.

    Comment


    • titidav- ai pm

      ion_R5- masina are doar 22.000 de km, deci amortizoarele sunt sigur bune. Am gasit arcuri la un prieten din oras, sunt de culoare verde, nu stiu de care sunt. Pe acelea le voi lua.

      - Geo - - nu ma intereseaza asa mult performantele, mai mult aspectul, nu merg tare cu masina. Oricum sunt sigur ca h&r ar fi mai bune.

      Christnacht- ms de sfat, daca eibach sunt verzi, inseamna ca din alea pun.

      Carmelo- ms de aprecieri, incerc si eu sa o tin din scurt.
      sigpic

      Comment


      • aaa...foarte bine domnu...eibach sunt negre..verzi sunt alea weitec de la kw, arcuri ca lumea, din astea am si eu ..ti le recomand cu caldura..cea mai buna alternativa la h&r
        sigpic

        Comment


        • Si un pret mai bun ca h&r. Si ceva mai multa siguranta fata de eibach.
          Daca imi permiti, eu am avut arcuri de toate natiile, si din punctul meu de vedere, eibach sunt scumpe degeaba, nu ofera cat cer. Bune proaste, asta ramane la atitudinea soferului, si ce vrea el de la masina.
          sigpicMy ride

          Comment


          • frumos loganu chiar da bn pe galben
            vopsitorie preturi bune

            Comment


            • hai cu arcurile pe masina in sfarsit o sa fie pachetu` complet

              Comment


              • Cred ca e foarte relativ - cand citesc postarile diversilor forumisti. Unii vor masina mai joasa, pur estetic. Altii probabil ca vor sa stea pe curbe la fel ca un BMW cu suspensie sport.

                Din cate spune omu' cu loganul galben, nu tine sa alerge prea tare masina - ceea ce ar insemna arcurile Eibach, care asigura un bun compromis.

                Altfel facem masina cu garda la sol de 5 cm, o lustruim bine si o lasam intr-un show room, ca sa ramana cu gura cascata toti care o vad.

                Cred ca una e o masina pe care o prepari sport si alta e o masina cu care mergi zilnic in conditii normale de utilizare (familie, etc)

                Comment


                • salut super faina masina... zi si mie te rog ce folie ai pus pe fata ma refer cat la suta are transparenta ? ms ;)

                  Comment


                  • Abia astept sa vina caldura sa ma ocup de masina. Am vorbit cu prietenul asta al meu, arcurile sunt ca si noi, el a trebuit sa le dea jos dupa nici 2 saptamani fiindca el e taximetrist si se plangea lumea de confort. De mai mult de jumatate de an le tine degeaba.

                    remusdaniel- pe fata am cam cea mai deschisa folie, "light light black" e nuanta.
                    Multumesc de aprecieri, bafta tuturor!
                    sigpic

                    Comment


                    • salut!

                      adresa mea de mess e titidav@yahoo.com,putem vorbi pe privat?sunt din comanesti si sunt interesta de masina daca zici ca o vinzi!cu respect!

                      Comment


                      • tare asta, sa fii taximetrist si sa se planga clientii ca ai arcuri prea tari )) ...

                        Ce arcuri vrei sa iti pui ?
                        Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google