Cateva Poze Cu Golanul Meu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cateva Poze Cu Golanul Meu!

    Daca ma puteti ajuta cu niste sfaturi/pareri despre ce jante s-ar potrivi!
    O idee erau cele din imagine, de la mega drive, sau un model de la wolfrace pe negru cu marginea rosie! Vreau sa pastrez dimensiunea de 15.
    Attached Files

  • #2
    bine ai venit printre loganari!
    e chiar superb, bravos, felicitari!! ce modificari doresti sa ii aduci?(interior, exterior) scule audio, difuri si statie, luminite si umbre...asteptam poze cu noile investitii(daca vor fi)
    drumuri bune si cu un radar doar la 20 de ani odata!
    lipsa text

    Comment


    • #3
      de ce nu ai facut my ride si ai facut topic foto video?
      sigpicMy ride

      Comment


      • #4
        Originally posted by DeLuXe View Post
        de ce nu ai facut my ride si ai facut topic foto video?
        pt ca-s incepator aici pe forum . scuze

        Originally posted by Bleizer View Post
        bine ai venit printre loganari!
        e chiar superb, bravos, felicitari!! ce modificari doresti sa ii aduci?(interior, exterior) scule audio, difuri si statie, luminite si umbre...asteptam poze cu noile investitii(daca vor fi)
        drumuri bune si cu un radar doar la 20 de ani odata!
        Multumesc pentru impresii si urari! Nu vreau sa-l tiganesc prea mult! Urmatoarele prioritati ar fi jantele, niste pleoape, xenoane, o cotiera...de muzica-s multumit cu stock(din cate am inteles sony...cd mp3 cu satelit de comanda)...imi place sa aud motorul . Odata ce or sa apara modificari or sa apara si poze!
        Last edited by ses_tom; 8 November 2010, 02:03. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • #5
          Mergi pe Wolfrace decat Mega Drive / ART / KM sau alte prostii de targ.
          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

          Comment


          • #6
            Originally posted by aleXpeed View Post
            Mergi pe Wolfrace decat Mega Drive / ART / KM sau alte prostii de targ.
            Asa ma gandeam si eu, am auzit ca astea de bazar se exfoliaza si nu numai asta! O parere despre culoare/modelul jantelor? Ce zici de astea din poza?
            Attached Files

            Comment


            • #7
              pro lite gunmetal red ring ... si astea se exfoliaza in timp, dar sunt ceva mai calitate
              sigpicMy ride

              Comment


              • #8
                frumos, ph2, folie, cuuloare belea, ingrijita, dci nu sunt fan dar in fine, tot loganul mult indragit ramane!!!!!! cat despre jante wolfrace sau ceva mai de calitate, sa reziste in timp, si daca tot vrei pe 15, schimba putin dimensiunea la anvelope : 60 sau 55/R15.
                sigpic
                The MVP

                Comment


                • #9
                  Originally posted by B-64-MVP View Post
                  frumos, ph2, folie, cuuloare belea, ingrijita, dci nu sunt fan dar in fine, tot loganul mult indragit ramane!!!!!! cat despre jante wolfrace sau ceva mai de calitate, sa reziste in timp, si daca tot vrei pe 15, schimba putin dimensiunea la anvelope : 60 sau 55/R15.
                  Jante in primavara de-acu... N-are rost sa le pun pe timp de iarna... Ms pentru aprecieri si pentru sfaturi(am sa tin cont)...Ingrijita...da...dar e si noua...achizitionata in august anul asta...5700km

                  Comment


                  • #10
                    PCH are Wolfrace Pro-Spint negre mat cu marginea rosie si nu s-au exfoliat deloc, mai am prieteni cu Wolfrace si chiar sunt bune la banii lor, este o firma ok.

                    Da, eu spun ca va arata bine cu jantele astea cu margine rosie, fiind si masina inchisa vor arata bine. Nu ai in plan si un set de arcuri sport sa fie mai joasa putin? E pacat de ea sa ii pui jante si sa fie asa inalta.
                    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by aleXpeed View Post
                      PCH are Wolfrace Pro-Spint negre mat cu marginea rosie si nu s-au exfoliat deloc, mai am prieteni cu Wolfrace si chiar sunt bune la banii lor, este o firma ok.

                      Da, eu spun ca va arata bine cu jantele astea cu margine rosie, fiind si masina inchisa vor arata bine. Nu ai in plan si un set de arcuri sport sa fie mai joasa putin? E pacat de ea sa ii pui jante si sa fie asa inalta.
                      Mda...e cam inalta...dar cine stie....pe viitor o sa fac si asta...deocamdata nu vreau sa-i fac modificari radicale...si nici nu am asa de multi bani (apropo cat ajunge un set de arcuri sport?)...Oricum ms pt sfaturi si astept in continuare mai multe pareri! Jantele de 16 nu afecteaza demarajul(in special la diesel), si partea mecanica?

                      Comment


                      • #12
                        Bine ai venit printre noi!
                        Calatorii placute si drumuri bune cu masina!
                        Uite niste sugestii de jante potrivite ...
                        Attached Files

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by ROY View Post
                          Bine ai venit printre noi!
                          Calatorii placute si drumuri bune cu masina!
                          Uite niste sugestii de jante potrivite ...
                          Multumesc pentru urari! Da...intr-adevar, frumoase jantele! Dar te cam usuca de bani.... Cand aveti intalnirile logan club Botosani ca mai vin prin weekend-uri acasa! Poate facem schimburi de impresii! :P

                          As dori daca m-ati putea ajuta cu niste sugestii concludente in vederea achizitionarii unor jante (la magazinul X, sunt jatele Y la pretul Z)! Multumesc anticipat!
                          Last edited by ses_tom; 8 November 2010, 11:16. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • #14
                            Dar de astea ce ziceti?
                            Attached Files

                            Comment


                            • #15
                              multi aspiram la ultralegera, superturismo, dtc, dtm, si fondmetal dar putin ni le permitem

                              cum a zis si alex, wolfrace sunt o firma ok, si seriile prolite si ultralite sunt foarte bune
                              sigpicMy ride

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google