Cateva Poze Cu Golanul Meu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    cum adica sunt omologate?

    Comment


    • #92
      Sunt omologate....adik poti sa mergi linistit pe strada fara sa-ti fie frica de domnii cu cascheta :P

      Comment


      • #93
        is omologate pe draq ) cine te-a pacalit?? :|
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • #94
          asa zice cel care le vinde...ca are omologare TUV....sunt aduse din germania, are acte la ele!

          Comment


          • #95
            Aia e altceva...insa omologarea in Romania tine doar de anvelopele cu care incalti orice janta , respectiv 185/65/15.
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • #96
              Se poate sa fie asa...nu te contrazic...insa stiu persoane care au purtat jantele alea...si au dimensiunile 215/55 r16...si n-au avut probleme. Si o a doua chestie... am inmatriculat acum 5 luni masina iar pe certificat nu se mai specifica dimensiunile anvelopelor ca pe certificatele vechi. Bafta!

              Comment


              • #97
                daca ai talon nou in care nu iti scrie marimea anvelopelor, doar asa, dar tu ai omologat pe 15 si mentiuni pe 14 decat sa te duci la rar sa vb cu aia...se merita si la aspect si la stabilitate si cu o suspensie sport e numai bun, acu tu decizi
                " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                Comment


                • #98
                  si eu am purtat de 2 ani jante pe 17" si de cateva lui jante pe 18" si nu mi-a zis nimeni nimic, dar asta nu inseamna ca sunt in regula ;) Ca nu-ti indica in talon dimensiunea cauciucurilor, este bine cand intalnesti doar Politia Romana. Daca e filtru RAR , iti scaneaza talonul si le arata toate cele....
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • #99
                    Frumoasa varsta de 10.000 km, implinita dupa 5 luni!
                    Attached Files

                    Comment


                    • da' ai facut oleaca de km :| multi inainte fara incidente ;)
                      " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                      Comment


                      • Tudor, 2000 nu sunt multi pe luna. Trust me. Oricum daca o ti tot asa o sa se adune, insa daca ai grija de ea nu o sa ai probleme. Sa mearga cat mai multi km fara probleme.
                        Numai bine!
                        Work is for people who don't have time to play golf

                        sigpic

                        Comment


                        • pai eu am 60 000 in 5 ani..in ritmul asta el va avea 120 000km ? )) e bine ca si-a ales dci
                          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                          Comment


                          • eu am 160.000 in 5 ani deci nu e mult, cum zici tu, mai ales pentru un dci. Acuma fiecare atatia face cati are nevoie la urma urmei. Noi sa fim sanatosi )
                            Work is for people who don't have time to play golf

                            sigpic

                            Comment


                            • Multumesc baieti pentru urari. Multi km fara probleme va doresc si eu! Nu sunt multi km....dar nici putini.... Pana acum...per general nu sunt multumit de zgomotul din habitaclu la viteze de peste 120km/h si anumite plastice din interior care bazaie la denivelari(nu tare intr-adevar, dar indeajuns cat sa fie stresante).

                              Comment


                              • daca te deranjeaza tare ia-le pe rand si rezolva-le. Zgomotul din habitaclu se poate rezolva cu o antifonare dar asta depinde la fel de cati bani ai si de cat de tare te deranjeaza. La urma urmei nu are cum sa fie ermetica ca si un mercedes...
                                Work is for people who don't have time to play golf

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google