Cateva Poze Cu Golanul Meu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ses_tom View Post
    Daca ma puteti ajuta cu niste sfaturi/pareri despre ce jante s-ar potrivi!
    O idee erau cele din imagine, de la mega drive, sau un model de la wolfrace pe negru cu marginea rosie! Vreau sa pastrez dimensiunea de 15.


    Foarte frumos loganul. Felicitari, esti norocos.

    Foarte frumos logan ai. Esti norocos
    Last edited by logan5; 10 April 2011, 16:40. Reason: Automerged Doublepost
    Logan laureat 1.2

    Comment


    • sa pui si tu niste poze cu folia de pe fata
      sigpic

      Comment


      • Da, am sa pun cat de curand, si cu xenoanele. Dar sa se mai incalzeasca putin afara ca e jale la noi in Moldova. Se intoarce iarna. Cu prima ocazie cand e mai frumos afara si apuc sa spal masina, o sa fac si cateva poze.
        Senzorii nu i-am montat, astept sa mi-i schimb. Au venit pe gri deschis ii schimb cu negru!

        Comment


        • Ingrijita masinuta, zimi si mie ce tip de bec ai in proiectoare? Este sigur H11?
          sigpic
          Ca sa stii incotro te indrepti trebuie sa stii de unde ai venit. Richard Burns

          Comment


          • misto masinasper sa n ai probleme cu folia fata!cere arcuri grav...macar un 3cm acolo si tot e ceva.si schimba si becurile in proiectoare pune ceva cu lumina alba sa dea la fel ca sus,bft!
            AdY_JmL_2015

            Comment


            • nici nu se cunoaste ca e 50 % folia :|

              sa aprinzi sanatos xenonul, poate urmeaza niste lupe
              " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

              Comment


              • La ce drumuri avem...sunt prea bune arcurile astea. Nu vor fi schimbate...cel putin pana nu se rup . Pe proiectoare...nu stiu sigur daca sunt H11, parca asa mi-a spus cineva. Iar in legatura cu folia...nu, nu e asa inchisa. Se vede foarte bine. Nu e nici prea inchisa, si nici prea deschisa. Multumesc pentru aprecieri, critici si sfaturi.

                Comment


                • Ai o masina care arata super ok.Mie imi plac ca husele sa stea stranse pe scaun,poate reusesti sa le asezi mai bine, iat husa aia de volan e cam "de dat jos". Frumos stickerul cu loganclub si eu ma chinui sa fac rost de el, dar nu prea reusesc.
                  Tinc fest !!

                  Comment


                  • Ai incercat sa mergi la intalnirile Logan Club? :P
                    Last edited by 77sky; 24 May 2011, 22:05.

                    Comment


                    • S-a ajuns si trecut cu bine de revizia de 15.000km! Sa ne vdm si la mai multi km fara incidente!

                      Comment


                      • Multi Km fara griji !!!!!!
                        I-mi place folia pe fata .
                        sigpicTransport marfa !

                        Comment


                        • Sa faci si tu poze cu masina in lateral ca sa se poata observa folia de pe fata.
                          Eu am 65% pe fata , si vreau sa stiu cum arata cu 50%.
                          in rest , frumoasa masina si multi km fara probleme.
                          sigpic

                          Comment


                          • @mary.bia66: Multumesc pentru urari! Multi km si tie fara incidente!
                            @Rey91: Am publicat cu ceva timp in urma poze cu folia! Uita-te putin mai in spate!

                            Comment


                            • Am "executat" de curand oglinda stanga... am fost nevoit sa o schimb, am gasit-o la un pret rezonabil, dar acum mai trebuie sa vopsesc capacul. La service imi cer 60ron, mi se pare exagerat, iar pe la service-uri inclusiv reprezentante dacia, nu gasesc vopsea spray in nuanta gris comete. Ma poate ajuta cineva cu o parere/idee cum as putea iesi ieftin din chestia asta?
                              La calculator cat ma ajunge vopseaua? care e limita minima de vopsea...etc etc

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google