My Cars...Grutz

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu vreau sa fiu sarcastic , dar in acesti bani ai bagat si benzina si spalatul masinii de cand o ai?
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • Originally posted by Thejock3r View Post
      nu vreau sa fiu sarcastic , dar in acesti bani ai bagat si benzina si spalatul masinii de cand o ai?
      altundeva unde sa se fi dus banii?
      http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

      Comment


      • colegilor nu sunteti intregi de cand citesc acia ma sparg de ras
        bafta in continuare

        Comment


        • 1-jantele ale vechi 7 mil
          2-jantele astea 12 mil
          3-difuzorul spate vopsit cu tot 2mil 500
          4-coltarele spate 2 mil cu vopsit cu tot
          5- silicon plus negrese si montaj pentru bara spate 1 mil
          6- tunul de bass primul blaupunk 2 mil 500
          7-statie 1 mil 500(care sa si ars)
          8 statie noua 7 mil
          9.folie alfa rom trans fata/spate 4 mil
          10.dupa 1 ani si jumatate folie lumar plus parasolar 4 mil
          11.prima si prima oara carene fata spate vopsit plus montaj 2 mil
          12-presuri interior (tavita) 800 de mii
          13-presuri albastre lucioase 900 de mii
          14-casetofon 3 mil 500
          15 boxe spate 2 mil
          16- boxe fata 1 mil 300
          17-plasma bord acum un 1 an si jumatate 3 mil cu montaj cu tot
          18-prelungire consola ph2 500 de mi
          19-CB 2 mil
          20-oglinzi electrice cu tot cu montat 2 mil 500
          21-schimbare smd bord normal 800 de mi
          22-plasma prestige 600 de mi
          23-coltare fata vopsit cu tot 2 mil
          24-kit tun de bass 1 mil 500(acum 2 ani)
          25-capete de bara ,bucsile schimbate ,bieletele antiruliu (schimbate fiecare de 2 ori)
          26-pragurile plus silicon plus vopsit 2 mil 500
          27-2 capete de toba inox schimbate 1 mil
          28- butoane cu impuls amandoua 3 mil
          29-ploape pilot pt angel eyes 600 de mi cu transport cu tot acum 1 an
          30 - ploape normale logan 300 de mi cu vopsit cu tot
          31-tun de bass jbl 11 mil
          ETC mai sunt, dar nu mi le mai aduc aminte, faceti si voi socoteala....

          Comment


          • Hai bre lasa ca nu trebuie sa detaliezi aici ce-ai facut cu banii.
            Eu unul parca n-as spune ca am bagat 70 de milioane in masina, caci intreabarea ar fi: "Care-i rezultatul moncher?"
            Asa ca las-o asa cum a picat.

            Cat despre ghiuluri si alte maimutareli nu cred ca-si au rost aici.
            Insa as vrea sa fac o remarca: omul cu adevarat bogat e discret, nu epateaza. In general cei cu ghiuluri sunt niste sarantoci, fara nici o ofensa catre tine.

            Comment


            • ai uitat de cauciucurile care le-ai schimbat,benzina care ai bagat-o,ulei,antigel...pai treci de 70 zic eu...
              http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

              Comment


              • nu ma intereseaza daca le plac la oameni de pe strada,pentru mine e ceva placut,deaia am si bagat atatia bani in ea,,,,,si mi-a oprit-o de mult adica pe la 5500 e ture ,dar am dat eu acul cu degetul:P

                Comment


                • hai ca ma bag io ca si a mea e de export
                  sunt cateva imbunatatiri care trebuiau da in rest, faptu ca ti s a ars statia sau alte chestii d astea nu are rost sa contorizezi ca oricum trebuia s o schimbi daca nu mai aveai..oricum, atata timp cat modul in care raspunde masina, felul cum se comporta pe drum e la fel, poate sa fie facuta si in congo...sa fim seriosi...orice cunoscator o sa ti spuna ca muzica n-ai nimic ca lumea facut, aspect nici acolo incat sa iesi in evidenta, motor complet la fel, deci peste jumate din investitii sunt bune doar din punctul tau de vedere...
                  sigpic

                  Comment


                  • frumusetea unei masini nu se calculeaza in bani ci pur si simplu daca este placuta majoritati, pentru ca cineva tot se va gasi sa comenteze.
                    eu zic sa lasam caterinca la o parte si pe xgp care scrie cu o aroganta care nu isi are rostul.
                    ca ai bagat 70 milioane chiar nu ma intereseaza eu doar sper sa poti sa bagi bani in ea si sa o faci cum iti place tie.

                    Comment


                    • asa e cristi,ai mare dreptate....

                      Comment


                      • ce aveti cu bietu baiat. daca el se simte bine in masina lui si vorbesc serios ca fuge bine masina.fiecare face ce vrea cu bani si in al doilea rand trebuie sa recunoasca si el ca e masina lu taticu si nu poate sa schimbe foarte mult spre deosebire de altii care au masina lor si nu au facut nimic.poate un set de jante si o folie in parcare.
                        Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                        Comment


                        • Da mai iuliane, fuge bine fata de ce? Fata de alt logan de 1.4 stock?
                          Lasati comparatiile astea ca sunt desuete...
                          Impresionant este cum unii se lauda cum ca ar fi bagat 70 de mil intr-o masina, iar rezultatele sunt nepalpabile.
                          Nu vreau sa fiu rau, insa masina ta grutzz e mai uratica decat fosta mea masina.

                          Comment


                          • nu stiu cand o sa inteleaga oamenii astia ca 1.4 oricum l ai conduce, chiar si resoftat, e chinuit rau de tot si nu prea face multe pe sosea...cel mai relevant exemplu e ca ma dau cu bmw-uri din 90, golfuri tot de atunci, skode, cu motoare de 2000 obosite, si ma mai tin, da nu pot oricum as da sa trec de un 1.6 resoftat, fiind practic acelasi tip de motor..ca asta e...e motor de sacrificiu, consum bun, mers normal, de familie..isi face treaba bine, da doar atat...
                            sigpic

                            Comment


                            • asa cum e ea uratica, frumoasa, etc; e a lui si se mandreste cu ea.precizez faptul ca acum nu mai e cum a iesit de pe portile fabricii.
                              Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                              Comment


                              • Degeaba nu mai e ca pe portile fabricii daca are prelungiri din targ ...
                                sigpicMy ride

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google