ReCeNe.ul Meu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ho, nu acum, macar sa reusesc cu lucrarea , oricum ideea nu e rea
    sigpic

    Comment


    • ma da' multe planuri mai ai )

      bafta....

      Comment


      • daca as avea si bani precum planurile pe care le am...tiriac ar fi sarac
        sigpic

        Comment


        • asta cred ca e valabila pt toti )

          Comment


          • din pacate iti dau dreptate
            sigpic

            Comment


            • oricum....bafta la vopsitul oglinzilor si hai sus cu ele cat mai curand pe masina.

              Comment


              • dupa vopsit, care sambata va avea loc in proportie de 90 la suta, o sa mai am nevoie de joystick, dar ma descurc eu
                sigpic

                Comment


                • poate ii gasesti si tu alt loc de pozitionare la joystick,ca locul in care este pus din fabrica e cam ciudat,cred ca e singura masina care il are acolo )

                  Comment


                  • la clio parca am vazut pe usa, se mai poate pune in "cotiera" usii, vad eu unde il pun, dar cred ca tot acolo, deoarece mie mi se pare usor, de multe ori stau cu mana pe frana, asa m.am obisnuit, acum am mai pus si in tavita aia intrerupator pentru luminile de la picioare, si ma joc cu el
                    apropo de culoarea alb perlat, cam asa ceva as vrea sa fac, bine, uitati.va doar la culoare, ca n.o sa mai ramana bani si de tunning
                    Attached Files
                    sigpic

                    Comment


                    • superba culoarea
                      am vazut zilele trecute un BMW culoarea asta si e crimaaaa

                      asa sa o faci !!!

                      Comment


                      • asa as vrea si eu, sa vad intai si finantele de anul asta
                        sigpic

                        Comment


                        • usor usor nenea le faci pe toate

                          Comment


                          • da asta asa este
                            sigpic

                            Comment


                            • Daca vrei acea culoare sa sti ca este costisitoare, si nu se vopseste asa cu una cu doua.Trebuie sa treci prin cateva etape pana ajungi sa ii dai lacul ,si pana si lacul este unul special pentru perla. Am asistat la vopsirea unei masini galben pai perlat si am vazut ce inseamna.A costat triplu fata de o vopsea normala.
                              real power..... diesel power by

                              Comment


                              • cosmin, m.am interesat, costul e acceptabil, insa momentan mai astepet, mai vad ce si cum, nu sunt decis 100%
                                si inca ceva, azi daca tot nu am avut ce face am pregatit mai bine masina pentru itp, mai exact am pus farurile originale, si daca tot le.am dat jos pe celelalte am mesterit si pe la ele, mai exact i.am schimbat ledurile si chiar imi place ce a iesit, urmeaza si vopsirea lor negru mat
                                Attached Files
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google