ReCeNe.ul Meu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nicu...studiaza cu atentia poza
    Ar fi ceva si mai interesant...uita-te cu atentie la poza masinii cu capota deschisa si o sa iti dai seama
    Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

    Comment


    • lasa asta, am vazut deschiderea in sens invers, dar nu merita investitia zic eu, e prea mult de monca, si asta impune costuri pe masura
      sigpic

      Comment


      • Vezi ca nu stii!Nu seamana deloc cu cel de la semnatura ta.Vezi ca grila este lipita de capota stii ceva in genu cum avea si Dacia SGM.
        capota.jpg
        https://lh3.googleusercontent.com/-R...2520rosuuu.jpg

        Comment


        • da ma nenea, dar e complicat asa si chiar nu ii vad rostul, si in afara de asta badboy.ul ala te lasa orb, poate doar cu lupe in faruri stock rezolvi ceva, deci nu ma incanta asa ceva, oricum multumesc de ajutor
          sigpic

          Comment


          • ce ai facut ma la farurile alea???X vreau si eu

            Comment


            • facem si la tine, nu.i problema, in continuare....planuri si poze
              Attached Files
              sigpic

              Comment


              • Deci urmatoarea modificare consta in montarea a inca 2 proiectoare?
                Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                Comment


                • da, dar ar fi mai bine daca as gasi o bara sh de berlina, daca stric ceva macar sa mai am ce pune pe masina
                  sigpic

                  Comment


                  • Banuiesc ca se gasesc destule la dezmembrari) deci ai pe ce experimenta
                    Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                    Comment


                    • da vad eu pe unde gasesc eu una!
                      sigpic

                      Comment


                      • spor la treaba..vad ca esti hotarat cu proiectoarele
                        sigpic

                        Comment


                        • da, dar mai dureaza, v.am zis, as vrea intai sa gasesc o bara pentru incercari
                          sigpic

                          Comment


                          • deoarece displayul cu folia intoarsa ma exaspera (in urma unui incident am reusit sa.i rup un colt din folie ), am reuzit sa.l schmb, momentan cu unul normal, si daca tot am gasit, am schimbat si acele, ca si pe alea le "daramasem" in urma unei incercari de vopsire
                            Attached Files
                            sigpic

                            Comment


                            • Salut, Nicu.
                              Imi place ce ai facut pana acum si te felicit. M-am uitat la prima pagina si m-am speriat un pic. Ai avansat mult de atunci
                              Bafta in continuare, sa reusesti sa duci pana la capat tot ce ti-ai propus !!!
                              PS: Multumesc de ajutor
                              sigpic

                              Comment


                              • Eee, la inceput eram si eu in stadiul "tuning by vitan"
                                planuri am multe, bani sa fie, si daca reusesc ce mi.am propus, vin alte planuri
                                deci planuri de viitor, in ordinea in care as vrea sa le fac:
                                4 proiectoare
                                un bad boy diferit
                                portbagaj clean+eleron incorporat
                                vopsit total, ori alb perla, ori o alta culoare (dar momentan nu stiu pe unde sa umblu pentru schimbarea culorii)
                                geamuri electrice fata
                                si m.am hotarat si la lupe bixenon
                                si cred ca ar fi de ajuns pe anul asta
                                ps: alex, nu ai pentru ce, te ajut cu tot ce stiu!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google