ReCeNe.ul Meu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ce anume, sa.i iau masina lui matheo?
    sigpic

    Comment


    • Da. Si nici pozele cu jantele nu le vazusem...nu aparusera. Dragute....dar o singura observatie am...fa-i ceva la toba aia....pare ca intra sub spoiler).

      P.S: vezi ca arata mai bine fara stickerul ala cu "logan"?
      Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

      Comment


      • toba aia e "fugita in spate" daca vezi, si capota e chituita pe directia aia, asta pentru ca m.am intalnit cu poarta la iesirea din curte
        acum, pe bune, o intrebare pentru cunoscatori, stie cineva, se poate trage toba inapoi?
        sigpic

        Comment


        • Ai verificat prinderile?
          Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

          Comment


          • da, nu e din prinderi, e din primul cot de la spate spre fata, acolo unghiul e mai inchis decat ar fi normal, presupun ca se poate deschide, dar doar la cald, ca altfel imi e frica sa nu se "sparga"
            sigpic

            Comment


            • E cam greu de tras toba inapoi.
              Am avut-o si eu asa de la un accident ( m-a pupat unu in...), nu am reusit nici eu , nici cei de la service sa remedieze.In schimb am remediat-o eu, i-am refacut traseul de evacuare))
              Are doua coturi cand traseul trece de pe partea cu toba pe partea cealalta, acolo se indoaie.

              L.E...calmarea cu luatul de masini
              Attached Files
              Last edited by matheo66c; 26 April 2011, 19:46.
              sigpic
              "BRABUS" STYLE

              Comment


              • dupa ce termin cu arcurile si oglinzile poate facem ce am vb cu luminile , daca imi mai raman bani )

                Comment


                • hmv86 ne intelegem noi
                  matheo66c daca ajuta cu ceva, unde am incercuit, acolo are unghiu mai inchis decat normal (nu zic ca nu ar fi si la celalalt cot, doar ca la primul am vazut eu)
                  Attached Files
                  sigpic

                  Comment


                  • Acolo era si la mine daca retin bine,dar deja e strangulata teava, asa ca zic eu, trebuie schimbat o parte din traseu.
                    sigpic
                    "BRABUS" STYLE

                    Comment


                    • vad eu cum rezolv si problema ast, ori schim din traseu, asa cum m.ai invatat tu, ori...vad eu
                      sigpic

                      Comment


                      • Iti pui jante de 14"???
                        If it ain't broke, don't fix it!

                        Comment


                        • nu le mai pun, deja le.am pus la vanzare
                          sigpic

                          Comment


                          • hehe pune-ti demaraj mai bun, alea alea
                            " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                            Comment


                            • foarte frumos ce faci

                              hai cu proiectoarele

                              sau mai de graba hai cu bara )

                              Comment


                              • cu proiectoarele o sa incep lucrarea cand mai gasesc o bara ca circul zilnic cu masina si nu am cum sa merg cu ea fara bara
                                are cineva o bara de inprumut pentru o perioada scurta?
                                orice culoare, de berlina sau mcv, sa o tin acolo pana o termin pe a mea
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google